UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Amazonki pomaszerują po raz siedemnasty

 
Elbląg, Amazonki pomaszerują po raz siedemnasty
fot. Anna Dembińska, arch. portel
Reklama

Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek  w zaprasza w sobotę, 13 października na XVII Marsz Zdrowia „ Kocham Cię Życie”. Start o godz. 12 spod Urzędu Miejskiego. Po krótkim powitaniu Amazonki przejdą ulicami miasta do Ratusza Staromiejskiego, gdzie przewidziano poczęstunek przygotowany przez Zespół Szkół Gospodarczych.

Celem marszu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa, jak ważna jest profilaktyka zdrowia, a szczególnie profilaktyka raka piersi. Jesteśmy nadzieją dla kobiet i udowadniamy, że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Organizacja skupia Amazonki, które walczą z ciężką chorobą wzajemnie wspierając się.
       Ochotniczki – wolontariuszki pomagają kobietom już od pierwszych dni choroby w pokonywaniu trudnych przeżyć związanych z chorobą. Współpracujemy z młodzieżą wdrażając ją do działań w profilaktyce raka piersi.
       Dlatego też apel do społeczeństwa, a w szczególności do kobiet – badajmy się, bo wczesne wykrycie choroby daje nam szansę na wyleczenie.
       W marszu uczestniczą przedstawiciele samorządu, służba zdrowia, organizacje społeczne, młodzież i społeczeństwo Elbląga oraz przedstawiciele Olsztyna, Ostródy, Iławy i inne organizacje zaprzyjaźnione. W marszu uczestniczy około 500 osób. Po marszu spotykamy się w Ratuszu Staromiejskim, gdzie są stoiska związane ze zdrowiem oraz badania profilaktyczne.
      
Elżbieta Zimińska, prezes Elbląskich Amazonek
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama