UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bądź aktywny na Zawodziu

 
Elbląg, Bądź aktywny na Zawodziu
fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl
Reklama

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników partnerskiego projektu „Aktywne Zawodzie" skierowanego do mieszkańców Elbląga. Realizatorzy zapraszają m.in. osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo, osoby korzystające ze świadczeń pomocy społecznej lub programu pomocy żywnościowej czy osoby z niepełnosprawnościami. To dla nich przewidziano dwanaście miesięcy wsparcia dostosowanego do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Działania zakładają wielokierunkowy rozwój oraz wsparcie zarówno osób indywidualnych, jak i środowiska lokalnego. Do końca września zainteresowani mogą składać formularze zgłoszeniowe w siedzibie Domu Sąsiedzkiego na Zawodziu. Projekt realizowany jest w partnerstwie przez: Spółdzielnię Socjalną IDEA (lider projektu), Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych.
      
       Uczestnicy projektu mogą korzystać z poradnictwa specjalistycznego (m.in. doradca zawodowy, mediator, prawnik, coach), dedykowanych warsztatów, cykli szkoleniowych, spotkań indywidualnych z psychologiem oraz opieki osoby wspierającej rodzinę. W ramach rocznego programu przewidziano warsztaty dla rodziców, zajęcia z komunikacji oraz rodzinne wyjazdy integracyjno-edukacyjne. Ponadto w projekcie prowadzone są działania aktywizacyjne w ramach Domu Sąsiedzkiego, który mieści się na ulicy Warszawskiej 55 w Elblągu. W jego harmonogramie znalazły się zajęcia klubu młodzieżowego, koła gospodyń miejskich, twórcze zajęcia dla dzieci i całych rodzin, inicjatywy oraz pikniki sąsiedzkie.
      
       Jak zgłosić chęć udziału w projekcie?
       Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowego dostępny w biurze projektu przy ulicy Warszawskiej 55, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00 (we wtorki oraz czwartki do godziny 18.00). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 518 467 819 lub e-mailowego: aktywnezawodzie@gmail.com.
      
       Projekt "Aktywne Zawodzie" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Anna Łebek, prezes spółdzielni socjalnej Idea
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama