UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dni poprawnej mowy

Elbląg, Dni poprawnej mowy
fot. AD (arch. portEl.pl)

W dniach 1-5 lutego w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu na ul. Kosynierów Gdyńskich 30 w ramach XIII Elbląskich Dni Poprawnej Mowy będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad logopedycznych.

Konsultacje i porady logopedyczne zapewniają logopedzi: Magdalenę Angielczyk, Marzenę Karman oraz Anettę Krajewską.
       Wcześniejsze zapisy w sekretariacie poradni pod numerem telefonu 55/ 625-82-51.
       Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
       82-300 Elbląg, ul. Kosynierów Gdyńskich 30.
       pppdwa@elblag.com.pl
       Celem akcji jest: umożliwienie mieszkańcom Elbląga i okolic bez względu na wiek i obowiązującą rejonizację, skorzystania z nieodpłatnych konsultacji, porad logopedycznych oraz specjalistycznych badań mowy; upowszechnianie w środowisku lokalnym informacji na temat zakresu pomocy logopedycznej oraz psychologiczno-pedagogicznej oferowanej przez poradnię.
       Działania proponowane osobom zainteresowanym ofertą:
       - bezpłatne konsultacje i porady logopedyczne dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych,
       - poradnictwo adresowane do młodzieży pragnącej kontynuować naukę bądź studiować w szkołach, w których wymagana jest poprawna wymowa, np. na kierunkach teatralnych, dziennikarskich, nauczycielskich, prawniczych,
       - konsultacje w sprawie potrzeb i sposobów poprawy dykcji lub artykulacji,
       - konsultacje dla nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów szkolnych, wychowawców ukierunkowane na doskonalenie mowy dziecka, naukę komunikowania się, rozwijanie dbałości własne narządzie narzędzie pracy głos,
       - konsultacje i porady dla osób mających trudność w porozumiewaniu się z osobą po wylewie lub udarze.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama