UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Targi Pracy i Edukacji

2017-04-24
12:46
Elbląg, Elbląskie Targi Pracy i Edukacji

25 kwietnia odbędą się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu. Targi objęte są Patronatem Honorowym Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. Wszystkich przedsiębiorców, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy oraz studentów i uczniów serdecznie zapraszamy w godz. 9 – 15 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu przy Al. Grunwaldzkiej 135.

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w regionie i za granicą, prezentowanymi przez pracodawców oraz instytucje rynku pracy. Ponadto zostanie zaprezentowana młodzieży oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki Targom uczniowie stojący przed podjęciem decyzji edukacyjno- zawodowej, będą mogli zdobyć niezbędne informacje o możliwościach kształcenia. Głównym celem organizowanego przedsięwzięcia jest umożliwienie osobistego kontaktu pracodawcy z osobami poszukującymi pracy, zapoznanie się z ofertą zatrudnieniową na lokalnym rynku pracy oraz z ofertą kształcenia szkół i instytucji szkoleniowych.
       W programie Targów przewidziane są również indywidulane konsultacje z doradcą zawodowym i psychologiem oraz z zakresu przedsiębiorczości. Dostępne będą także punkty informacyjne Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
      
      
---------komunikat płatny-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama