UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Hiszpańska praktyka doświadczeniem na przyszłość

 
Elbląg, Hiszpańska praktyka doświadczeniem na przyszłość
fot. nadesłana
Reklama

19 kwietnia w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu odbyło się spotkanie podsumowujące dwutygodniowy staż zawodowy. Odbywało go szesnastu uczniów szkoły w hiszpańskiej Sewilli.

Uczestnicy stażu z Hiszpanii mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności, które zdobyli podczas kształcenia w szkole, ale także uzyskali nowe kompetencje w zakresie: umiejętności zawodowych, organizacyjnych i społecznych, a także języka obcego.
       Uczniowie technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej odbywali praktyki w szkole SAFA, natomiast uczennice technikum usług fryzjerskich doskonaliły swoje umiejętności w salonach fryzjerskich.
       Uczniowie otrzymali certyfikaty ze szkoły SAFA w Sewilli oraz z salonów fryzjerskich, które potwierdzają nabytą podczas stażu wiedzę, a także uzyskane umiejętności i kompetencje. Zaprezentowany został także pokaz fryzur w „hiszpańskim stylu”.
       Spotkanie zainaugurowało „ Tydzień z Hiszpanią w ZSIŚiU”, w którym społeczność szkolna poprzez różne formy aktywności wszystkich uczniów, pogłębi swoją wiedzę
       o kulturze Hiszpanii, tradycji, potrawach.
      
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama