UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzież zapobiega pożarom

 
Elbląg, Młodzież zapobiega pożarom
fot. nadesłana

W sobotę, 30 marca o godz. 11 w sali Ognik, na terenie JRG nr 2 w Elblągu, odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Organizowany od wielu lat turniej adresowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Jego celem jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ekologii, ratownictwa oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polski oraz Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Poszczególne etapy eliminacji obejmują: szczebel środowiskowy, gminny, powiatowy, wojewódzki i centralny.
       Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcy każdej z kategorii oprócz nagród rzeczowych otrzymali prawo do reprezentowania powiatu na szczeblu wojewódzkim (26 kwietnia w Ostródzie).
       Organizatorem przeprowadzonych eliminacji był Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polski w Elblągu przy współudziale Komendy Miejskiej PSP w Elblągu.
       Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu turnieju.
      
st. sekc. Dawid Rogożyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama