UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauczycielka ZSO nr 2 nagrodzona przez Ministra Edukacji Narodowej

 
Elbląg, Nauczycielka ZSO nr 2 nagrodzona przez Ministra Edukacji Narodowej
fot. nadesłana
Reklama

Nauczycielka matematyki Ewa Aniszewska, która od dwudziestu lat pracuje w ZSO nr 2, na wiosek dyrektora szkoły została nagrodzona przez Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej.

Nagrody Ministra Edukacji Narodowej przyznawane są nauczycielom posiadającym uznany dorobek w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. W naszym województwie odebrało je ośmiu nauczycieli.
       Ewa Aniszewska jest pełną zaangażowania pasjonatką matematyki i wspaniałą wychowawczynią. Co roku przygotowuje młodzież do konkursów i olimpiad przedmiotowych. Jej rzetelną pracę wieńczą znaczące sukcesy uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka i Gimnazjum nr 3 w Elblągu. Jej praca w sposób zdecydowany przyczyniła się do bardzo wysokiej pozycji II LO i Gimnazjum nr 3 w rankingu ogólnopolskich, wojewódzkich i miejskich szkół.
       Praca Ewy Aniszewskiej była nagradzana już siedmiokrotnie. Pani Ewa należy do nauczycieli niestandardowych, bo starannie wzbogaca swój warsztat pracy o dobór metod nauczania, a przy tym emanuje ciepłem i wyrozumiałością. Znajduje czas na zajęcia dodatkowe, w tym na fakultety dla maturzystów, innowacje, przygotowanie uczniów do olimpiad i konkursów, a także własne doskonalenie i pracę egzaminatora OKE. W rezultacie może się poszczycić bogatą historią sukcesów w postaci ponad setki finalistów i laureatów w różnych eliminacjach, jak np. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Fizyczny „Wygraj Indeks” organizowany przez Politechnikę Gdańską czy Politechnikę Warszawską, „Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne” dla szkół ponadgimnazjalnych organizowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie „Matematyka w Zarządzaniu”, Konkurs Matematyczny organizowany przez PWSZ i W-MODN w Elblągu, Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, Ogólnopolskie Mistrzostwa Matematyczne Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła”, Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów, Elbląski Konkurs Matematyczny „Żyjemy wśród liczb” i wiele innych.
      
Dorota Radomska, rzecznik prasowy II LO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Gratulacje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  (2016-01-07)
 • Gratuluję, ale przy okazji pragnę zwrócić uwagę na niezwykly trud jaki wkładają w pracę nauczyciele pracujący z młodzieżą "wyselekcjonowaną inaczej", gdzie ogromnym sukcesem jest doprowadzenie do tego, by uczeń ze zrozumieniem przeczytał jedno zdanie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 1
  Jobe(2016-01-07)
 • A kto nauczy dzieci ze średnią 2.5,3.0 czy choćby 4.0 ? Tu już niestety olimpijczyków się nie doczeka, a wysiłek, także i dodatkowe zajęcia potrzebne i to razy dwa i nie po to by mieć laureata, a by uczeń osiągnął choćby zadowalające wyniki w nauce. Ale widzi się zawsze tylko laureata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 1
  (2016-01-07)
 • nauczyciel nie cudotwórca, większa część sukcesu leży po stronie ucznia i jego ZAANGAŻOWANIA. a niestety uczniowie nie znają znaczenia tego słowa. Pani Ewie serdecznie dziękuję za "zarażenie" matematycznym bakcylem i gratuluję nagrody. Super nauczycielka :) /były uczeń
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 0
  archii(2016-01-07)
 • Kto wymyślił takie nazwy dla szkół, jak np ZSO, pewnie Zespół Szkół Ogólnokształcących. Czy nie czytelniej i prościej byłoby Liceum Ogólnokształcące Nr 2.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2016-01-07)
Reklama