UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niepodległościowa setka po Wysoczyźnie Elbląskiej

 
Elbląg, Niepodległościowa setka po Wysoczyźnie Elbląskiej
fot. MOSiR
Reklama

Miejska Wycieczka Rowerowa (MWR) ,,100 km na 100 lat’’ to impreza związana ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. ,,Magiczny’’ dystans 100 km pojawi się po raz pierwszy na trasie miejskich wycieczek. Ruszamy w niedzielę, 14 października o godz. 8 z placu Dworcowego w Elblągu.

- Wymagający dystans tej najdłuższej w historii Miejskiej Wycieczki Rowerowej, wymaga specjalnej oprawy, dlatego też w jej trakcie uczestnicy będą mieli do dyspozycji dwa bufety (Dwór Dawidy w Dawidach i Hotel Kopernik we Fromborku) na trasie wycieczki, a dla bezpieczeństwa i wygody rowerzystów na trasie będzie bus w którym będzie można – w razie konieczności – dokończyć wycieczkę lub odpocząć – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.
       Trasa wycieczki:
       Elbląg-Pasłęk-Dawidy-Młynary-Włóczyska-Frombork-Pogrodzie-Zajączkowo-Ogrodniki-Łęcze-Kamienica Elbląska-Elbląg
      
       Do udziału w tej niecodziennej inicjatywie zapraszamy rowerzystów z doświadczeniem w pokonywaniu długich, całodziennych dystansów, dysponujących sprawnymi rowerami z działającymi przerzutkami. Tempo wycieczki będzie spokojne, w granicach 15-18 km/h. Dłuższe postoje związane będą z przerwami cateringowymi na bufetach w Dawidach (29 km trasy) i we Fromborku (58 km trasy). Poza tym będą też krótkie postoje na jedzenie, picie, zakupy i robienie zdjęć.
       Wymagająca trasa wycieczki prowadzi wyłącznie po drogach asfaltowych bardzo różnej jakości. Ukształtowanie terenu na trasie jest pagórkowate, będą więc występować podjazdy oraz zjazdy. Rekomendujemy jazdę na rowerach MTB lub trekkingowych. Każdy z uczestników samodzielnie powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru, gdyż na trasie nie będzie możliwości zrobienia poważnych napraw.
       Każdy z uczestników tej wyjątkowej edycji Miejskich Wycieczek Rowerowych otrzyma pamiątkowy certyfikat. Zakończenie wycieczki w siedzibie PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, ul. Krótka 5 około godz. 18.
       Liczba uczestników wycieczki jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa i logistycznych do 50 osób. Zapisy (imię i nazwisko, wiek) wyłącznie osób pełnoletnich są przyjmowane od dzisiaj na adres marek.kamm@mosir.elblag.eu do wyczerpania puli 50 miejsc o czym zostanie zamieszczona informacja na stronie internetowej MOSiR. Udział w wycieczce jest bezpłatny.
       Wysyłając e-mail z danymi zgadzają się Państwo na ich przetwarzanie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO), w celu rejestracji na wydarzenie.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama