UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O polityce senioralnej na konferencji

Elbląg, O polityce senioralnej na konferencji

We wtorek, 23 października o godz. 10:30 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się konferencja o Lokalnej polityce senioralnej w świetle nadchodzących zmian.

Program:
       10.00 Rejestracja, sala konferencyjna Ratusz Staromiejskiego, ul. Stary Rynek 25, Elbląg
       10:30 Otwarcie spotkania, Jolanta Gołębiewska – dyrektor Elbląskiego Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej im. Św. Łazarza Lazarus
      
       Wystąpienia:

       10:40 dr n. o zdr. Elżbieta Szwałkiewicz – Prezes Zarządu Koalicja na Pomoc Niesamodzielnym, Wykład wprowadzający
       10.55 Monika Kurpanik – Referat Zdrowia i Spraw Społecznych Departamentu  Urzędu Miejskiego w Elblągu, „Perspektywa zabezpieczenia społecznego osób starszych i niesamodzielnych w Elblagu”
       11.15 dr n. o zdr. Elżbieta Szwałkiewicz – prezes Zarządu Koalicja na Pomoc Niesamodzielnym, „Znaczenie Organizacji Pozarządowych w kontekście nadchodzących zmian w systemie zabezpieczenia starszych osób niepełnosprawnych”
       11.35 Przerwa kawowa
       11.55 Jolanta Gołębiewska – dyrektor Elbląskiego Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej im. Św. Łazarza Lazarus, „Co będzie warunkować w przyszłości rozwój i efektywną działalność lokalnych Stowarzyszeszeń Lazarus”.
       12.10 Anna Suchowiecka – wiceprezes Stowarzyszenia Lazarus w Szczytnie
       12.25 Grażyna Załęska – prezes Stowarzyszenia Lazarus w Klebarku Wielkim
       12.40 Renata Jankowicz – Stowarzyszenie Lazarus w Biskupcu
       12.55 Bogusława Paszkiewicz – Prezes Stowarzyszenia Lazarus w Kętrzynie
       13.10 Dyskusja
       14.00 Zakończenie Konferencji
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama