UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odkryj dziecku technologię

Odkryj dziecku technologię

 Świat nowych technologii stanowi dla najmłodszych frapujące wyzwanie. Aby przybliżyć małym odkrywcom ich pozytywne zastosowania w życiu codziennym, Media Markt Elbląg zaprasza do siebie elbląskie przedszkolaki i uczniów klas I-III. Wyszkoleni pracownicy Media Markt i fachowcy konkretnych dziedzin odpowiedzą na pytania ciekawskich – jak to jest zrobione, do czego służy. Można wybrać spośród trzech niebanalnych scenariuszy lekcji . Zgłoś się już teraz!

Co jeść by mieć zdrowe ząbki, jak uchwycić magię wspólnych chwil z rodzicami, gdzie szukać pomocy w razie nieprzewidzianych zdarzeń – odpowiedzi na te pytania będą poszukiwać maluchy pod czujnym okiem profesjonalistów w ramach cyklu spotkań w Media Markt „Odkryj dziecku technologię”. Projekt, który ruszył w listopadzie 2015 roku dedykowany jest bowiem najmłodszym przedszkolakom i uczniom klas początkowych I-III szkół podstawowych.
      
       Trzy ścieżki

       „Zdrowie” – dzieci zdobywają informacje na temat zdrowego trybu życia. Poprzez zabawę nauczą się rozróżniać zachowania służące i zagrażające zdrowiu, a także rolę współczesnych technologii w dbałości o siebie i otoczenie. Specjalnie zaproszone na tę okazję asystentki stomatologiczne, które wytłumaczą m. in. co jeść aby mieć zdrowe ząbki oraz jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Aby nowo zdobyta wiedza szybko nie wyparowała z główek, ta niecodzienna akcja zwieńczona będzie grą edukacyjną i wesołym quizem zdrowotnym.
      
       „Bezpieczeństwo” – Spotkanie ze specjalistą w zakresie ratownictwa medycznego, który przybliży dzieciom wizerunek ratownika, przedstawi sposoby udzielania pierwszej pomocy przy wykorzystaniu fantomów i sprzętu medycznego. Dzieci posiądą również wiedzę na temat numerów alarmowych oraz umiejętności udzielania właściwych informacji dyspozytorowi.
      
       „Świat w obiektywie” – to trzecia propozycja wspólnej zabawy. Mali artyści przy wsparciu fotografa odkryją jak działa aparat fotograficzny i wypróbują możliwości różnych jego modeli. Wszystkiego będzie można dotknąć i przetestować i oraz znaleźć odpowiedz na pytanie „jak to działa?‘’, a pamiątkę z tej niecodziennej lekcji wykonać samodzielnie.
      
       Zgłoś się do zabawy!
       Dzięki projektowi najmłodsi poprzez zabawę i interakcję z różnymi produktami oswoją się z obszarami nowych technologii, nie tylko tej rozrywkowej, wykorzystywanej przez nich na co dzień, ale też użytkowej, niezbędnej dla ich zdrowia i bezpieczeństwa. Poznają też udogodnienia niezbędne dla rozwijania pasji i talentów. Maluchy prowadzone przez specjalistów będą odkrywać,ile frajdy może sprawić własna praca i zdobywanie wiedzy. Scenariusze spotkań mają nie tylko charakter edukacyjny, ale również pobudzają wyobraźnię, rozwijają umiejętności manualne, poszerzają wiedzę o świecie i samym sobie.
      
      
Uczestnictwo w projekcie jest dla maluchów całkowicie bezpłatne. Lista terminów jest ograniczona.
      
       Z zapisami ruszamy zaraz po feriach zimowych tj. od 8 lutego. Kontrakt telefoniczny 552220120.
      
----- Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl