UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Półzimowiska w elbląskich szkołach

 
Elbląg, Dzieciom życzmy śnieżnych ferii,
Dzieciom życzmy śnieżnych ferii, fot. MS (arch. portel.pl)
Reklama

25 stycznia rozpoczynają się w naszym województwie ferie zimowe. Wzorem lat ubiegłych w tym czasie w szkołach organizowane są półzimowiska. Zapisy dzieci na tę formę wypoczynku odbędą się 7 stycznia od godz. 7.30.

W tym roku półzimowiska będą organizowane w następujących placówkach:
       · SP nr 1, ul. Daszyńskiego
       · SP nr 4, ul. Mickiewicza
       · SP nr 15, ul. Modlińska
       · SP nr 16, ul. Sadowa
       · SP nr 19, ul. Urocza
       · SP nr 21, ul. Godlewskiego
       · Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1, ul. Kopernika.
       Z zimowisk skorzysta ok. 585 dzieci (po 90 w każdej szkole i 45 w ośrodku), w tym 215 podopiecznych MOPS. Z budżetu miasta, ze środków Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na organizację półzimowisk przeznaczonych będzie 140 tys. zł.
       W ramach zimowisk dla dzieci zorganizowane zostaną różnorodne zajęcia, w tym: sportowe, taneczne, plastyczne, spotkania ze służbami mundurowymi, wyjścia do kina oraz wycieczki.
       Zapisy dzieci odbędą się dnia 7 stycznia od godz. 7.30. Pełna odpłatność wynosi 140 zł od osoby, w tym 100 zł za wyżywienie, 40 zł – na zakup materiałów i pomocy dydaktycznych. Rodziny objęte Kartą Dużej Rodziny wnoszą jedynie opłatę za wyżywienie w wysokości 100 zł.
       Jednocześnie informujemy, że na okres ferii zimowych przygotowywana jest również bogata oferta bezpłatnych zajęć ogólnodostępnych, organizowanych przez jednostki miejskie. Wzorem lat ubiegłych uczniowie szkół podstawowych, w drugiej połowie stycznia otrzymają informatory z pełnym wykazem dostępnych zajęć.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama