UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiat elbląski nagrodzony

 
Elbląg, Powiat elbląski nagrodzony
fot. nadesłana

W dniach 3 - 4 kwietnia starosta Maciej Romanowski uczestniczy w XXV Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich. Podczas obrad plenarnych m.in. zostały przedłożone projekty uchwał w sprawach zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego, przyjęcia budżetu ZPP na rok 2019 oraz założeń do programu działania ZPP na 2019 r.

Panel dyskusyjny był natomiast poświęcony zagadnieniom partnerstwa publiczno-prywatnego. Ponadto w trakcie obrad 4 kwietnia prezes NFZ przedstawił uczestnikom zgromadzenia Strategię Narodowego Funduszu Zdrowia na lata 2019-2023.
       Dwudniowe zgromadzenie ZPP połączone jest z organizacją uroczystego jubileuszu XX-lecia Związku Powiatów Polskich oraz wręczeniem nagród i dyplomów laureatom Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów za 2018 rok. Podczas uroczystej gali jubileuszowej starosta Maciej Romanowski odebrał dyplomy i okolicznościowe statuetki za osiągnięcia powiatu elbląskiego za 2018 rok: tytuł „Super Powiat 2018” oraz drugie miejsce w rankingu powiatów do 60 tysięcy mieszkańców, awansując z miejsca 10. osiągniętego rok ubiegły.
      
Marek Murdzia, rzecznik prasowy starosty elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama