UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Profesor Sergiusz Nawrocki w Poradni Onkologicznej. Przyjdź na konsultacje

 
Profesor Sergiusz Nawrocki w Poradni Onkologicznej. Przyjdź na konsultacje

- Cieszymy się, że pan profesor przyjął naszą propozycję współpracy – mówi Agnieszka Tuńska, szefowa Poradni Onkologicznej. – Będzie przyjmował chorych raz w tygodniu, zawsze w środy, między 11.00 a 15.00. Pacjenci na konsultacje mogą zapisywać się w rejestracji Poradni lub pod numerem telefonu 55 235 89 53. Co ważne –dodaje Agnieszka Tuńska – do Poradni Onkologicznej nie jest wymagane skierowanie, a pacjenci przyjmowani są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Prof. dr hab. n. med. Sergiusz Nawrocki jest specjalistą radioterapii onkologicznej. Ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. W 2001 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2017 r. odebrał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy nominację profesorską. Pracował w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, potem przez wiele lat był Kierownikiem Zakładu Radioterapii w szpitalu MSWiA w Olsztynie i profesorem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Do niedawna kierował Kliniką Radioterapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach oraz Katedrą Onkologii i Radioterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
       Profesor jest koordynatorem konsorcjum Gliomed – wieloośrodkowego projektu naukowo-wdrożeniowego finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, którego celem jest poprawa diagnostyki i wyników leczenia chorych na glejaki. Szczególne zainteresowania medyczne to immunoterapia, terapia celowana molekularnie, radioterapia stereotaktyczna, nowotwory środkowego układu nerwowego. Autor licznych publikacji naukowych, podręczników dla lekarzy i polskich wytycznych w zakresie onkologii. Żonaty, czworo dzieci, pasjonat sportów wytrzymałościowych (triathlon), turystyczny pilot samolotowy.

       ----- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl