UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Profesor z portEl.pl

 
Elbląg, Sukces Marty świętowaliśmy w naszej redakcji
Sukces Marty świętowaliśmy w naszej redakcji (fot. Anna Dembińska)
Reklama

Mamy pierwszą w historii portEl.pl habilitację! Tytuł doktora habilitowanego uzyskała właśnie nasza redakcyjna koleżanka Marta Kowalczyk, która jest teologiem.

Marta Kowalczyk ma 39 lat, współpracuje z Elbląską Gazetą Internetową portEl.pl od 2008 roku. Publikuje artykuły dotyczące szeroko rozumianych chrześcijańskich tradycji, rytuałów świątecznych oraz problemów osób niepełnosprawnych, które od lat dotyczą także jej samej.
       Jest absolwentką Instytutu Kultury Chrześcijańskiej i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, od 2008 roku prowadzi wykłady zlecone na kierunku nauk o rodzinie Wydziału Teologii UWM w Olsztynie. Jest członkiem rady duszpasterskiej Diecezji Elbląskiej i autorką m.in. książek dotyczących duchowości kobiet w serii Matki Kościoła, podręczników „Codziennik współczesnego seniora” i „Niezbędnik Ojca” – dotyczących terapii zajęciowej oraz wielu artykułów dotyczących historii duchowości. Współpracuje także z gazetą osób niepełnosprawnych „„Razem z Tobą”.
       - Mam nadzieję, że dzięki temu tytułowi otrzymam pełen etat na uczelni, może w Elblągu, dzięki czemu nie będą musiała jeździć daleko na wykłady, co mi ułatwi funkcjonowanie z moją niepełnosprawnością. Nadal zamierzam pisać książki, mam w planie publikację o Jucie z Chełmży i o świętej Juliannie z Cornillon, od której objawień początek wzięła uroczystość Bożego Ciała w Kościele Katolickim – mówi Marta Kowalczyk.
       Świeżo upieczonej Pani Profesor wydawca i redakcja portEl.pl życzą wszystkiego najlepszego!
      
       Książki Marty Kowalczyk do wygrania w konkursie portElu.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama