UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszają bezpłatne zajęcia w Promyku

 
Elbląg, Ruszają bezpłatne zajęcia w Promyku
Reklama

Od dzisiaj do końca września w Centrum Tańca Promyk odbywają się Dni Otwarte czyli bezpłatne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

- Podczas Dni Otwartych każdy może sprawdzić charakter poszczególnych aktywności oraz instruktorów - mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń toteż w tym czasie można wziąć udział we wszystkich zajęciach, dzięki czemu wybrać sobie najbardziej odpowiednią formę dla siebie.
      
       Poniżej wykaz zajęć:
      
       Zajęcia dla dzieci i młodzieży
       Rytmika – zajęcia ogólnorozwojowe oraz nauka podstaw tańca w formie zabawy, dzięki której dzieci zdobywają umiejętności potrzebne do rozwijania w przyszłości różnych technik tanecznych.
       Dzieci w wieku od 3 do 4 lat – sobota godz. 10:00 – 10:55
       Instruktor - Katarzyna Lesz
      
       Taniec towarzyski - na zajęciach młodzi ludzie nauczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy rumby, ale także zdobędą prawidłową postawę, wiedzę o tym jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji i jak współpracować z grupą bez konfliktów.
       Dzieci w wieku 6-15 lat – sobota i niedziela godz. 10:00 – 11:30
       Instruktorzy - Mateusz Czyżyk, Anna Czyżyk
      
       Dziecięca Akademia Tańca – to nauka podstaw tańca nowoczesnego, ludowego a przede wszystkim tańca towarzyskiego, która pomaga rozwinąć pamięć ruchowo-taneczną i koordynację ciała.
       Dzieci od 6 lat – do wyboru jeden dzień - środa godz. 16:30 – 17:25 lub czwartek, godz. 16:15 – 17:10 lub sobota godz. 11:00 – 11:55
       Instruktor: Katarzyna Lesz
      
        Hip-hop -  zajęcia skierowane są do dzieci, które mają w sobie duże pokłady energii. Rozwijają wyobraźnię, uczą kreatywności, a także dają możliwość przynależności do zespołu i w przyszłości występów na turniejach tańca nowoczesnego.
       Dzieci w wieku 6-12 lat – środa – 17:00 – 17:55 i piątek godz. 17:15 – 18:10
       Instruktor: Justyna Michalak
      
       Gimnastyka artystyczna - łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca. Wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, kształtuje zwinność, gibkość, uczy wdzięku i elegancji ruchu, a także samodyscypliny i samodzielności.
       Dziewczynki od 5 lat – niedziela godz. 10:00 – 11:30
       Instruktor: Swietłana Wysocka
      
        Sumba Kids – na zajęciach dzieci tańczą do hitów muzyki popularnej i energetycznej muzyki latynoamerykańskiej oraz uczą się współpracy przy wykonywaniu krótkich układów chorograficznych.
       Dzieci w wieku 6-12 lat – wtorek godz. 16:30 – 16:25
       Instruktor: Justyna Michalak
        
       Zajęcia dla dorosłych

       Taniec towarzyski dla dorosłych - zajęcia dla par, które chcą poznać tajniki tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz doskonale czuć się na parkiecie na każdej imprezie.
       Zajęcia: sobota 16:00 – 18:00
       Instruktor: Ewa Czyżyk
      
       Taniec towarzyski dla seniorów 60 +
       Zajęcia: sobota 15:00 – 16:00
       Instruktor: Ewa Czyżyk
        
       Lady latino – z elementami bachaty. Zajęcia pozwolą Panią poczuć się kobieco i zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukła sylwetkę.
       Zajęcia: poniedziałek – 19:45 – 20:40, środa – 19:00 – 19:55
       Instruktor: Patrycja Dyrmo
        
       Stay fit trening funkcjonalny to najbardziej intensywne spośród zajęć, które pomogą wymodelować ciało, wzmocnić wszystkie partie mięśni  i spalić kalorie.
       Zajęcia: gr. początkująca – wtorek – 20:00 – 20:55, czwartek 20:15 – 21:10
       gr. zaawansowana - poniedziałek  20:45 – 21:40, środa 20:0 – 20:55
       Instruktor: Patrycja Dyrmo
        
       Pilates - połączenie jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. Pilates relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu
       Zajęcia: wtorek 20:0 – 20:55 - instruktor Paulina Karpińska
       i czwartek 18:15 – 19:10 instruktor Paulina Czyżyk
        
       Fit Ball - trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek, który pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała.
       Zajęcia: wtorek 18:00 – 18:55,  czwartek 19:15 – 19:10
       Instruktor: Marta Pilipczuk
        
       Stepy to platformy za pomocą, których wykonujemy rozmaite układy choreograficzne polegające na dynamicznym wchodzeniu i schodzenia ze stopnia na różne sposoby. Zajęcia pomagają wyrzeźbić ciało i spalić kalorie
       Zajęcia: środa 20:00 – 20:55
       piątek – 19:15 – 19:10  
       Instruktor: Justyna Michalak
       Informacje na temat zapisów można uzyskać w CT Promyk tel. 55/611 01 30/40 kom. 609-977-220 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
Zyta Wrzos, Centrum Tańca Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama