UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszają zapisy do klas pierwszych Zespołu Szkół Akademickich

 

 W piątek, 15 stycznia w godz. 7.00-18.00 zapraszamy osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do klasy I Szkoły Podstawowej oraz do klasy I Gimnazjum.

W roku szkolnym 2016/17 planujemy otworzyć:
       ● klasę I Szkoły Podstawowej, do której przyjmiemy 18 uczniów. Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się o godzinie 8.15. Zapewniamy opiekę świetlicową w godzinach od 6.30 do 17.15. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w licznych zajęciach pozalekcyjnych np. język angielski, zajęcia taneczne kids dance, zajęcia sportowe karate, trening pamięci, trening kreatywności. Odpłatność za szkołę wynosi 300 zł miesięcznie.
       ● klasę I Gimnazjum, do której przyjmiemy 18 uczniów. Wprowadzamy innowacyjne nauczanie eksperymentalne biologii i chemii. Uczniowie będą mogli też uczestniczyć w licznych zajęciach pozalekcyjnych np. język angielski, język niemiecki, język rosyjski, matematyka, język polski, fizyka, geografia, historia. Odpłatność za szkołę wynosi 300 zł miesięcznie.

 


       Informujemy, iż posiadamy jeszcze dwa wolne miejsca w obecnej klasie II Szkoły Podstawowej. Zapraszamy!
      
      

Zespół Szkół Akademickich
       Niepubliczna Szkoła Podstawowa
       Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
       Elbląg, ul. Lotnicza 2
       Budynek EUH-E
       tel. 55-239-38-98
       www.zsa.elblag.pl
------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl