Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turystyczno-historyczne półkolonie z Fundacją Rekostory

Elbląg, Turystyczno-historyczne półkolonie z Fundacją Rekostory

Fundacja Rekostory zaprasza na półkolonie turystyczno-historyczne „Cudze chwalicie, swego nie znacie” dla dzieci w wieku 6 - 13 lat z podziałem na kategorie wiekowe. W programie wycieczki, gry miejskie i terenowe, zabawy interaktywne, ogniska i warsztaty rękodzielnicze.

Półkolonie zostaną zorganizowane w trzech turnusach dwutygodniowych:
     1. turnus: 25 czerwca - 6 lipca (zgłoszenia do dnia 30 maja)
     2. turnus: 9 - 20 lipca (zgłoszenia do dnia do 8 czerwca)
     3. turnus: 23 lipca - 3 sierpnia (zgłoszenia do dnia do 8 czerwca)
     
     Zajęcia będą prowadzone w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. 8-16 (istnieje możliwość przyprowadzania dzieci o godz. 7.30), odbywać się będą w sali hotelu Arbiter przy placu Słowiańskim 2 oraz na terenie naszego miasta. Dodatkowo dzieci wezmą udział w czterech wyjazdach tematycznych do Malborka, Fromborka, Suchacza oraz nad Kanał Elbląski.
     Turnus rozpoczyna się opowieścią o Elblągu, połączoną z wizytą w Muzeum Archeologiczno-Historycznym i Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”. Dzieci odwiedzą również wnętrze zajezdni tramwajowej i odbędą podróż Zabytkowym Tramwajem do Parku Bażantarnia, gdzie będą uczestnikami gry terenowej. Następnie zajmiemy się okolicami Elbląga, dzieci poznają opowieść o Krzyżakach i odwiedzą Zamek w Malborku. Kolejno poznamy historię Mikołaja Kopernika i odwiedzimy Frombork oraz Kanał Elbląski i jego tajemnice (rejs statkiem, odwiedziny na farmie ślimaków). Turnus zakończy się wyjazdem do Suchacza, gdzie dzieci wezmą udział w warsztatach serowarskich, grze terenowej i ognisku na punkcie widokowym im. Carla Pudora.
     
     Koszt półkolonii: 700 zł (100 zł zaliczki przy pobraniu karty kwalifikacyjnej + 600 zł)
     Gwarantujemy:
     - wyżywienie
     - wycieczki
     - dostęp do sali
     - ubezpieczenie
     - opiekę wykwalifikowanej kadry
     
     Więcej informacji na stronie
     
     Program:

     - wycieczki (Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu, Muzeum Zamkowe w Malborku, Frombork, Suchacz, rejs po Kanale Elbląskim, farma ślimaków)
     - gry miejskie i terenowe (Elbląg i okolice)
     - zabawy interaktywne
     - ogniska
     - warsztaty rękodzielnicze
     
     Zapisy w biurze fundacji w godz. 9-15
     
Fundacja Rekostory
     Adres do korespondencji:
     82-300 Elbląg, plac Słowiański 2 (lokal 33)
     e-mail: biuro@rekostory.pl
     tel. 732-194-774
     
     ------ artykuł sponsorowany -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl