Poniedziałek 18-03-2019, imieniny Cyryla, Narcyza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uwaga, zmiany na liniach komunikacji miejskiej

 
Elbląg, Uwaga, zmiany na liniach komunikacji miejskiej
fot. WS, archiwum portEl
Rek

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje, że 11 listopada w związku z obchodami Święta Niepodległości (przemarsz ulicami miasta oraz Bieg Niepodległości) od godz. 12:30 do godz. 15 zostanie wstrzymany ruch tramwajów na wszystkich liniach.

Ponadto od godz. 9:30 do godz. 15 wprowadzone zostaną objazdy (tylko na wskazanych kierunkach):
     
     linia nr 6
     w kierunku Dębicy: od ul. Łódzkiej, ul. Malborską (prosto) do al. Tysiąclecia, następnie ul. Hetmańską do ul. Nowowiejskiej – dalej po stałej trasie;
     w kierunku Łódzkiej: od ul. Nowowiejskiej, przez ul. Teatralną, Robotniczą, Pocztową i Rycerską – dalej po stałej trasie;
     linia nr 7
     w kierunku Ogólnej: od al. Grunwaldzkiej, przez ul. Hetmańską, 12 Lutego i Teatralną, następnie ul. Robotniczą – dalej po stałej trasie.
     linia nr 9 i 11
     odpowiednio w kierunku dworca i Dębicy: od ul. płk. S. Dąbka przez ul. Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia do al. Grunwaldzkiej – dalej po stałych trasach.
     linia nr 12
     w kierunku Próchnika: od ul. Warszawskiej, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną, do ul. Robotniczej - dalej po stałej trasie.
     linia nr 13
     w kierunku dworca: od ul. Traugutta, przez ul. Grobla Św. Jerzego, Bema i Mickiewicza, następnie al. Grunwaldzką i ul. Lotniczą do pętli przy dworcu
     linia nr 14
     w kierunku dworca: od ul. Warszawskiej, przez al. Tysiąclecia (prosto) do dworca;
     w kierunku Ogólnej: od dworca, przez al. Grunwaldzką i al. Tysiąclecia do ul. Warszawskiej
     linia nr 15
     od ul. Bema przez ul. Mickiewicza do dworca (autobus wyrówna tam czas do rozkładu jazdy) i powrót do Dębowej przez al. Grunwaldzką i ul. Mickiewicza
     linia nr 16
     w kierunku Gronowa Górnego: od ul. płk. S. Dąbka przez ul. Nowowiejską, Traugutta do Grobli Św. Jerzego - dalej po stałej trasie.
     linia nr 20
     w kierunku dworca: od ul. Królewieckiej, przez ul. Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską i al. Tysiąclecia oraz Grunwaldzką do dworca.
     linia nr 21
     Autobus zakończy kursowanie na przystanku Tysiąclecia/OPGIK o godz.10:19.
     Autobusy będą zatrzymywały się na każdym czynnym przystanku na trasie objazdu
     
     Przypominamy, że 11 listopada w komunikacji miejskiej będzie obowiązywał rozkład jazdy jak w niedziele.
     Jednocześnie informujemy, że w związku z obchodami Święta Niepodległości (zmianą organizacji ruchu na wybranych ulicach oraz zaplanowanym przemarszem) w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej mogą wystąpić rozbieżności w stosunku do zaplanowanego rozkładu jazdy.
     
     
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kubek z Grawerem
Pieczątki Trodat
Clinex Grill