UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty z refleksologii

 
Katarzyna Laskowska
Katarzyna Laskowska (fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl)

 CSE „Światowid” zaprasza seniorów na spotkanie z Katarzyną Laskowską – refleksologiem i fizjoterapeutką. Warsztaty odbędą się w ramach Klubu Aktywnego Seniora, 27 września o godz. 15 w Galerii Nobilis.

Czym jest refleksologia, w jaki sposób pracą na refleksach można oddziaływać na poszczególne części ciała uruchamiając naturalny proces samoleczenia oraz przywracania równowagi organizmu, dowiedzą się uczestnicy spotkania z Katarzyną Laskowską, która
       w Elblągu prowadzi gabinet Refleksologii i Rehabilitacji.
       Katarzyna Laskowska jest dyplomowanym refleksologiem, nauczycielem zawodu w Polskim Instytucie Refleksologii, fizjoterapeutką oraz smoveyCOACHem. Na zajęciach z seniorami wykona kilka technik pracy na stopach dla dwóch chętnych uczestników spotkania. 
       W trakcie wykładu będzie również możliwość zapoznania się z przyrządem smovey
       i aktywnym uczestniczeniu w krótkich zajęciach ruchowych.
      
       Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 w Galerii Nobilis (II piętro) w CSE „Światowid”. Wstęp wolny. Więcej informacji pod numerem 55 611 20 59 lub mailowo aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.
      
       Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Klubu Aktywnego Seniora. Klub powstał
       w odpowiedzi na potrzeby osób, które zakończyły już swoją aktywność zawodową. Do udziału w spotkaniach, ale także do dzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym, pasją czy umiejętnościami zapraszamy wszystkich chętnych seniorów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Mogą to być zajęcia z rękodzieła (np. haftowanie, szydełkowanie), sportowe (np. joga, nordic walking), językowe, literackie itp. Do Klubu zapraszamy także seniorów, którzy chcą ciekawie zagospodarować swój czas wolny, skorzystać z oferty warsztatów, poznać nowe osoby.
       Klub Aktywnego Seniora działa w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Poza stworzeniem Klubu realizowane są cykliczne warsztaty fotograficzne, wokalne, teatralne, plastyczne i taneczne skierowane do osób 60+. Odbywają się także spotkania ze specjalistą od nowych mediów, których efektem będzie Przewodnik Twórczego Seniora. Realizację projektu zakończą Targi Seniora.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem