UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wszyscy jesteśmy jedną europejską rodziną

 
Elbląg, Wszyscy jesteśmy jedną europejską rodziną

25 marca świętujemy 62. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich. W przeddzień rocznicy, 24 marca ulicami europejskich miast przejdą marsze poparcia dla idei zjednoczonej Europy.

Na placach i ulicach miast zaśpiewamy Odę do radości-nieoficjalny hymn Unii Europejskiej. Będzie to znak zjednoczenia i poparcia dla wielkiej europejskiej rodziny. Hasło: Polska dla Europy – Budujemy mosty nie mury! (Poland for Europe-Lets’ Build Bridges not walls!) zabrzmi wszędzie. Grupa lokalna KOD i grupa Rozmawiajmy o Demokracji zaprasza z tej okazji na plac Słowiański w Elblągu, gdzie o godz. 12 zaśpiewamy wspólnie Odę do radości. Następnie udamy się przed elbląską katedrę, aby zaprotestować i zarazem okazać solidarność z ofiarami księży pedofilów. W raporcie fundacji ‘’Nie Lękajcie Się’’ znajdują się nazwiska 24 polskich biskupów, którzy tuszowali i odwracali uwagę od tego, co działo się wśród kościelnych gwałcicieli. Zapraszamy wszystkich elblążan, którzy czują się Europejczykami i tych, którzy są otwarci na ludzką krzywdę. W niedzielę, 24 marca pokażmy jedność i wrażliwość.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama