UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Baltic Cup już coraz bliżej

 
Elbląg, Baltic Cup już coraz bliżej
Reklama

W dniach 12-14 października do Elbląga przyjadą tancerze z kilkunastu krajów świata i z różnych stron Polski, aby rywalizować ze sobą na parkiecie podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup”. Widzowie będą mogli zobaczyć zmagania zarówno najmłodszych tancerzy, jak i tych starszych, tańczących na światowym poziomie, zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jak i standardowych.

W Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Baltic Cup” uczestniczą tancerze w różnym wieku i na różnym etapie swojej kariery – zobaczyć można zarówno zmagania młodych adeptów tańca, dla których udział w turnieju tej rangi jest dużym wyzwaniem, jak i tych bardziej doświadczonych i najlepszych na świecie. Tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” towarzyszą Otwarte Mistrzostwa Polski, turniej dla dzieci DSE Children European Grand Prix i Mistrzostwa Świata Seniorów w Tańcach Latynoamerykańskich. - Po raz trzeci organizujemy Otwarte Mistrzostwa Polski – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – Taka możliwość wynika z tego, że jakość naszego Festiwalu, jego poziom i znakomity panel sędziowski, są bardzo dobrze oceniane. Przyznaję, że jest to wyzwanie absorbujące niemałe środki finansowe, ale też stanowi wartościowy wyróżnik i promuje nas wśród zagranicznych tancerzy, ponieważ jest to jeden z najważniejszych turniejów w kraju, w którym startować mogą pary zagraniczne. Dotychczas odbywał się w Olsztynie.
       W ramach MFT „Baltic Cup” odbędą się dwa prestiżowe rankingowe turnieje: WDSF World Open Standard i Latin. Co istotne, tej rangi turnieje, czyli World Open w obu stylach: latynoamerykańskim i standardowym, mogą odbyć się w danym kraju tylko dwa. Jeszcze przez tydzień, do 7 października włącznie lub wyczerpania ilości promocyjnych, bilety kosztują 25 złotych od osoby. Promocja dotyczy tylko biletów kupowanych w kasie na miejscu.
       Bilety można także zarezerwować i kupić on-line na stronie www. Dostępne będą także podczas trwania Festiwalu w kasie hali przy al. Grunwaldzkiej.
      
       Organizatorem MFT „Baltic Cup” jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, współorganizatorami - Światowa Federacja Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar”. Patronat Honorowy nad Baltic Cup objęli Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga.
      

       Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama