Dwucyfrówka z Roną

Elbląg, Dwucyfrówka z Roną

Olimpia Elbląg U-15 grająca w Centralnej Lidze Juniorów odniosła bardzo wysokie zwycięstwo nad Roną Ełk. Żółto-biało-niebiescy zdobyli aż 11 bramek.

Mecz z Roną Ełk w Centralnej Lidze Juniorów odbył się w blisko 30-stopniowym upale. Mimo trudnych warunków gry chłopcy od początku zawodów pokazali determinację i duże zaangażowanie. Cieszy postawa całego zespołu, który od początku kontrolował wydarzenia na boisku. Z zespołem z Ełku, który podobnie jak Olimpia w CLJ bazuje na wychowankach klubu, grało się o wiele łatwiej, czego przykładem było wiele składnych akcji. Już w pierwszej połowie po cierpliwej poukładanej grze młodzi zawodnicy Olimpii zdobyli 6 bramek. Dominowały przede wszystkim akcje zespołowe w wykonaniu naszych piłkarzy. Większość bramek była poparta licznymi podaniami wykonywanymi przez naszą drużyną. W drugiej połowie nadal stroną atakującą byli żółto- biało- niebiescy , którzy zdobyli 5 bramek wygrywając ostatecznie 11:0 z drużyną z Ełku. Na wyróżnienie w meczu z Roną zasłużyli wszyscy zawodnicy Olimpii.

Olimpia Elbląg – Rona Ełk 11:0
       Prokop Wojciech /12 – bramkarz, Baranowski Patryk /2, Czernis Marcin /10, Filipczyk Kacper /4, Łęcki Alex /13, Pluciński Piotr /3, Sarnowski Łukasz /5 – kapitan, Sroka Nikodem /18, Szpakowski Jakub /11, Ratajczyk Szymon /17, Branecki Jakub /9