Juniorzy Olimpii z dwoma zwycięstwami

Elbląg, Juniorzy Olimpii z dwoma zwycięstwami

Dwie drużyny juniorów młodszych Olimpii rywalizujące w Ekstraklasie WMZPN zgodnie wygrały swoje mecze. “Jedynka” zagrała w Elblągu z Jeziorakiem Iława, Olimpia II zmierzyła się w Ełku z tamtejszą Roną.

Dla podopiecznych trenera Karola Przybyły i Kamila Syroki to drugie zwycięstwo w drugim meczu. Na inaugurację wygrali w derbach Warmii i Mazur ze Stomilem w Olsztynie 3:0. W drugiej kolejce Olimpia grała na własnym stadionie, do Elbląg przyjechał Jeziorak Iława. W meczu ponownie padły trzy gole, ale tym razem łupem bramkowym podzieliły się obie drużyny, z korzyścią dla Olimpii. Żółto-biało-niebiescy dwa razy pokonali bramkarza, Jeziorak raz.
       Na prowadzenie wyszli elblążanie już w 10. minucie po bramce Wojciecha Łojeczko i - jak się później okazało - była to jedyna bramka w pierwszej połowie. Druga część gry zaczęła się od wyrównania, ale ostateczny cios należał do żółto-biało-niebieskich. Zwycięskiego gola zdobył Mateusz Siwko.
       - Pozostaje wielki niesmak i niedosyt. Wymagamy od naszej drużyny zdecydowanie więcej i liczymy na poprawę stylu gry już w najbliższej kolejce w meczu przeciwko Naki w Olsztynie - zakończył trener Karol Przybyła.

Olimpia (rocz. 2002) - Jeziorak Iława 2:1
       Wojciech Łojeczko, Mateusz Siwko
       Olimpia: Kosowski, Mazurek (60' Kukałowicz), Grędzicki (46' Gruz), Sarnowski, Lewandowski (46' Kazimierowski), Biel, Szmukała, Denisewicz (46' Jarguz), Szmukała (60' Junik), Mączkowski (70' Sowizdrzał), Łojeczko (50' Siwko)
       Olimpia II na inaugurację podzieliła się punktami z Jeziorakiem Iława po remisie 3:3, zaś w drugiej kolejce mierzyli się w Ełku z Roną i wygrali 4:3. Hat-trickiem popisał się Jakub Branecki, który zwycięskiego gola zdobył w 94 minucie. Trenerem “dwójki” jest Władysław Obrębski.
       Rona Ełk - Olimpia (rocz. 2003) 3:4