UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Każda pora jest dobra na grę w brydża

 
Elbląg, Każda pora jest dobra na grę w brydża
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Reklama

W poniedziałek, 24 września w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu rozegrano mityng brydżowy pod hasłem "Elbląska Jesień Brydżowa. Otwarty Regionalny Turniej Brydżowy", na który przybyli pasjonaci brydża z Elbląga i okolic oraz z różnych zakątków Powiśla, Warmii i Żuław.

Na starcie stanęło 26 zawodniczek i zawodników. Ostra i pasjonująca rywalizacja trwała od pierwszego do ostatniego rozdania,a sytuacje zmieniały się jak w kalejdoskopie, emocje sięgały zenitu. A oto klasyfikacja końcowa: 1 Bogdan Jabłoński - Mariusz Sarnowski (Elbląg) - 63,33 % 2. Zbigniew Bando- Zbigniew Listewnik(Elbląg) - 62,92 % Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow (Elbląg) - 60,00 % 4. Marek Lichocki (Elbląg) - Daniel Wesołowski (Sztum) - 60,00 % 5. Zbigniew Samborski - Marek Serdyński (Nowakowo) - 56,92 % 6. Leokadia Danielewicz (Elbląg) - Henryk Łęcki (Jagodnik) - 52,69 % 7. Roman Błoński (Nowa Pasłęka) - Jan Kondrakiewicz (Elbląg) - 51,15 % 8. Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - Janusz Tchórzewski (Elbląg) - 48,46 % 9. Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Jerzy Rebell (Milejewo) - 46,92 % 10. Anna Dworakowska (Suchacz) - Marek Czapliński (Elbląg) - 45,77 % 11. Tadeusz Mielko (Elbląg) - Bernard Rynkowski (Elbląg) - 38,08% 12. Jerzy Litwinko - Janusz Ciszak (Elbląg) -37,69 % 13. Marian Grabowski (Braniewo) - Mieczysław Sokołowski (Elbląg) - 37,69 %. Sędziował Jerzy Ratkowski, licencjonowany sędzia, dwukrotny mistrz Polski Nauczycieli i Nauczycieli Akademickich.  Bogusław Gierulski uczestniczy obecnie w międzynarodowych turniejach brydżowych pod nazwą 15th World Bridge Series,które odbywają się w Orlando na Florydzie, USA. Ceremonia zakończenia i wręczenia trofeów sportowych odbędzie się 6 października. Elbląskie Stowarzyszenie Brydż Sportowego zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą mile spędzić czas w gronie przyjaciół brydża na 10. Mityng Brydżowy z okazji jubileuszu odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się w poniedziałek, 8 października w hotelu Pod Lwem, ul Kowalska 10. Rejestracja do godz. 16:50 u dyrektora turnieju Reginy Wołek. Start o godz 17. Zapraszamy.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama