UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lekkoatleci jadą na mistrzostwa

 
Elbląg, Lekkoatleci jadą na mistrzostwa
fot. nadesłana
Reklama

W Toruniu w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych wystąpi czteroosobowa grupa lekkoatletów MKS Truso Elbląg.

W zawodach mistrzowskich w Toruniu (14-16 lutego) wystąpią: Kacper Lewalski (600 m), Maja Dalidowicz (1500 m), Inez Stefanowicz (2000 m), Dominik Rudawski (2000 m).

Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki! 

 

 

Wyniki  -  Toruń,  9 luty

Bogusławska  Lexxsandra     2006 r.  200 m          28.71 sek.     RŻ  V kl. sportowa

Cielesz  Izabela                     2006 r.  200 m          30.40 sek.     RŻ

Dalidowicz  Maja                   2002 r.  800 m          2:21.46 sek.         III kl. sportowa

Hulanicka  Patrycja               2004 r.  60 m            8.66 sek.       RŻ

Hulanicka  Patrycja               2004 r.  200 m          28.39 sek.     RŻ  IV kl. sportowa

Jędrzejewski  Dawid             2006 r.  60 m            8.55 sek.

Kalinowska  Emilia                2003 r.  600 m          1:56.72 sek.

Korzeniewska Julia              2004 r.  skok w dal    4.21 m           RŻ

Leśniewska  Małgorzata       2005 r.  600 m          1:45.74 sek.   RŻ  IV kl. sportowa

Lewalski  Kacper                  2003 r.  400 m           48.77 sek.     RŻ  II kl. sportowa

Łaskowski  Filip                    2005 r.  60 m             7.89 sek.       RŻ

Łaskowski  Filip                    2005 r.  200 m           25.56 sek.     RŻ  V kl. sportowa

Radzikowska  Patrycja         2003 r.  1000 m         3:36.86 sek. 

Rewiński  Łukasz                 2003 r.  60 m             7.87 sek.

Rodziewicz  Michał              2005 r.  600 m           1:30.10 sek.  RŻ  III kl. sportowa

Rudawski  Dominik              2003 r.  1000 m         2:40.26 sek.

Stefanowicz  Inez                2003 r.  1000 m         3:08.20 sek.

Stromski  Grzegorz             2005 r.  60 m             8.04 sek.       RŻ

Stromski  Grzegorz             2005 r.  200 m           25.97 sek.     RŻ

Trochimczuk  Milena           2007 r.  60 m             8.59 sek.       RŻ

Trochimczuk  Milena           2007 r.  200 m           28.78 sek.     RŻ  V kl. sportowa

Wadecka  Maja                   2004 r.  200 m           30.37 sek.     RŻ

Żółkiewicz  Małgorzata       2004 r.  60 m             9.14 sek.       RŻ

Jacek Licznerski, MOS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama