Drogi Czytelniku,
uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.
Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.
Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.
W dotychczasowych pięciu meczach wyjazdowych Olimpia jeszcze nie wygrała. Póki co - cztery remisy i jedna przegrana. Czy po 126 dniach w Niepołomicach przyjdzie przełamanie?
Jeszcze w piątek Olimpię czeka ostatni rozruch na Agrykola 8, potem daleki wyjazd do województwa małopolskiego. – Wyjeżdżamy po godzinie 11. Za Łodzią zjemy obiad i wieczorem będziemy w Niepołomicach – powiedział kierownik drużyny Dariusz Kaczmarczyk.
O przełamanie w Niepołomicach
Olimpia w Niepołomicach zagra po raz trzeci. W roku 2011 padał remis 1:1. W tamtym spotkaniu drugie 45 minut rozegrał Łukasz Pietroń – jedyny zawodnik z obecnej kadry grający 5 lat temu. W roku 2013 Olimpia przegrała 0:1 (w składzie Michał Ressel i Anton Kolosov). Statystki znowu są przeciwko Olimpii.
Sytuacja kadrowa
Wobec kontuzji Niburskiego i Wengera parę stoperów będą tworzyć najprawdopodobniej Kubowicz i Iwanowski, chyba że trener Boros postawi w środku obrony na Kubowicza i Maciążka, wtedy na bokach zagrają – podobnie jak w meczu z Radomiakiem – Bukacki i Lisiecki. Nie wiadomo, na który wariant zdecyduje się trener wobec absencji Kamila Wengera. – Naderwałem mięsień dwugłowy lewego uda. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w następnym tygodniu wrócę do treningów. Na szczęście! - mówi Kamil.
Pieceluk przed 50 występem
Król strzelców III ligi, obecnie wicelider klasyfikacji strzelców II ligi (6 bramek; liderem jest Łukasz Pietroń – 8 goli) w ostatnim czasie wrócił do pierwszego składu i odwdzięcza się zdobywanymi bramkami. Mecz w Niepołomicach będzie dla Piceluka jubileuszowym, pięćdziesiątym występem w barwach Olimpii (nie liczymy meczów w Olimpii II). W dotychczasowych ustrzelił już 41 bramek!
Kibice z Elbląga licząc na powtórkę z 2010 roku, kiedy Olimpia rozgromiła Puszczę na własnym stadionie aż 5:1. Tak wysokie zwycięstwo będzie ciężkie do powtórzenia, ale nawet najskromniejsze jest bardzo wyczekiwane. Czas na zwycięstwo poza Elblągiem.
Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg. Mecz w w sobotę 15 października o godz. 15. Transmisja na żywo od godz. 14:50, na stronie www.slaskie.tv
Dostęp w cenie 10zł.
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg
najnowszych Pokazuj od budzących
największe emocje
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
8 2ZeeetKKAAASsss(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
6 1(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
2 8mundek(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
6 0(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
4 0(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
1 1(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
0 0kanonik(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
0 1kibic_elblaskich_klubow(2016-10-14)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
0 0(2016-10-15)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
0 0(2016-10-15)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
0 0(2016-10-15)
-
Zgłoś do moderacji
Odpowiedz
1 0smieszek-ksienca(2016-10-15)