Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory

Squashowy skok w nowy rok

Elbląg, Squashowy skok w nowy rok

Od mocnego uderzenia tegoroczne zmagania rozpoczęli zawodnicy grający w squasha. W Elblągu rozegrany został turniej Aktywny wskok w Nowy Rok w kategorii B, w którym uczestniczyli zawodnicy nie tylko z naszego miasta, ale i regionu.

W turnieju najlepiej zaprezentował się Piotr Kania z Olsztyna, któremu przypadło pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium zawody ukończył elblążanin Radosław Łuczak, a trzecie miejsce także przypadło zawodnikowi z Elbląga Arkadiuszowi Mateusiakowi. Natomiast w turnieju kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina Skorek, drugie Małgorzata Saunders, trzecia była Anna Korwiel, a tuż za podium znalazła się Karolina Kurszewska. Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom zawodów.

W ostatnim tygodniu zawodnicy rywalizowali także o kolejne punkty w lidze Squash Score. Tym razem odbyła się ostatnia kolejka drugiej rundy, w której rozegrano dziesięć spotkań. Ponownie najlepszym zawodnikiem został Radosław Łuczak, a drugie miejsce zajął Bartłomiej Wrzosek, który w pierwszej turze był na trzecim miejscu. Na podium znalazł się również Piotr Stępień.
     Zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców w każdą niedziele o godz. 17 na korty squashowe mieszczące się w przy al. Grunwaldzkiej 135 (hala CS-B). Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 695-447-385. Podsumowanie ligi odbędzie się podczas turnieju zaplanowanego na 20 lutego.