Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkoła Tańca Broadway z międzynarodowymi sukcesami

 
Elbląg, Szkoła Tańca Broadway z międzynarodowymi sukcesami
fot. nadesłana

Worek medali przywiozły uczennice Szkoły Tańca Broadway prosto z Rygi, gdzie odbywała Międzynarodowa Olimpiada Taneczna - International Dance Olympiad Riga 2019.

Złoto zdobyły:
     Blanka Ukarma - solo t. klasyczny
     Michalina Wójcik - solo acro dance
     Weronika Prajsnar i Liliana Prajsnar - duet klasyczny
     Lena Łynko i Michalina Wójcik - duet Acro Dance
     Dodatkowo Blanka została wyróżniona przez jury zaproszeniem na międzynarodowe warsztaty baletowe do Petersburga.
     
     Srebrne medale przywiozły:

     Ewa Czapiewska - solo t. klasyczny
     Lena Łynko - solo acro dance
     Amelia Gursztyn - solo t. klasyczny
     Weronika Prajsnar - solo t. współczesny
     
     Brązowe medale trafiły do:

     Agaty Borowieckiej - solo t. klasyczny
     Adrianny Gesek - solo t. klasyczny
     
     Tuż za podium - na IV miejscu uplasowała się debiutantka Zuzanna Marzec w kat. solo t. klasyczny
     Miejsce VI zajęły:
     Maja Grzegółkowska - debiut w tańcu klasycznym solo
     Zespół Tańca Klasycznego - debiut zagraniczny
     Natomiast VII miejsce zajęła Rozalia Rudnicka - debiut zagraniczny
     
     W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Waleryś, Małgorzata Stencel, Paulina Kokoszka, Lena Ornoch, Adrianna Gesek, Liliana Kwietniewska, Liliana Prajsnar, Maja Grzegółkowska, Zuzanna Marzec, Natalia Frej, Amelia Gursztyn
     Gratulujemy uczniom, pedagogom, rodzicom i życzymy kolejnych sukcesów.
     
     Pedagodzy przygotowujący uczniów:
     Aliaksandr Rulkevich
     Jacek Bajor
     Agafia Wieliczko
     Żanetta Borówka
     

     ----- artykuł sponsorowany -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl