UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka ręczna I liga mężczyzn 2019/2020
Stan na: 2020-03-08
# Drużyna Mecze Pkt Z ZPK PPK P B+ B- Bilans
1 MKS Nielba Wągrowiec 15 34 10 2 0 3 475 431 44
2 OKPR Warmia Energa Olsztyn 15 33 10 1 1 3 420 379 41
3 Usar Kwidzyn 14 28 9 0 1 4 393 393 0
4 SPR GKS Żukowo 13 26 8 1 0 4 416 390 26
5 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 14 24 7 1 1 5 357 356 1
6 MKS Mazur Sierpc 14 24 8 0 0 6 355 331 24
7 SMS ZPRP Gdańsk 13 20 6 1 0 6 360 347 13
8 Gwardia Koszalin 14 18 6 0 0 8 442 424 18
9 KS Meble Wójcik Elbląg 15 11 3 0 2 10 414 445 -31
10 CKS Jurand Ciechanów 14 9 3 0 0 11 398 450 -52
11 Tytani Wejherowo 15 7 2 0 1 12 387 471 -84
Legenda: Z - zwycięstwa za 3 punkty, ZPK - zwycięstwa za 2 punkty (po karnych), PPK - porażki za 1 punkt (po karnych), P - porażki, B+ - bramki zdobyte, B- - bramki stracone.

Terminarz spotkań

Wynik bramkowy w kolorze czerwonym oznacza zwycięstwo za 2 punkty po rzutach karnych.
1. kolejka 21-22. września '19
Usar Kwidzyn 29 : 30 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-09-21
OKPR Warmia Energa Olsztyn 31 : 25 MKS Nielba Wągrowiec 2019-09-21
Gwardia Koszalin 36 : 26 Tytani Wejherowo 2019-09-21
CKS Jurand Ciechanów 42 : 36 SPR GKS Żukowo 2019-09-21
MKS Mazur Sierpc 20 : 21 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-09-21
2. kolejka 28-29. września '19
KS Meble Wójcik Elbląg 23 : 25 Gwardia Koszalin 2019-09-28 17:00
SMS ZPRP Gdańsk 23 : 26 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-09-28
MKS Mazur Sierpc 28 : 20 CKS Jurand Ciechanów 2019-09-28
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 26 : 19 Tytani Wejherowo 2019-09-28
MKS Nielba Wągrowiec 36 : 24 Usar Kwidzyn 2019-09-28
3. kolejka 5-6. października '19
Tytani Wejherowo 27 : 40 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-10-05 16:00
Gwardia Koszalin 36 : 37 MKS Nielba Wągrowiec 2019-10-05
Usar Kwidzyn 29 : 27 SMS ZPRP Gdańsk 2019-10-05
OKPR Warmia Energa Olsztyn 32 : 28 SPR GKS Żukowo 2019-10-05
CKS Jurand Ciechanów 30 : 32 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-10-05
4. kolejka 12-13. października '19
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 19 : 19 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-10-12
MKS Nielba Wągrowiec 34 : 28 Tytani Wejherowo 2019-10-12
SMS ZPRP Gdańsk 38 : 36 Gwardia Koszalin 2019-10-12
SPR GKS Żukowo 43 : 28 Usar Kwidzyn 2019-10-12
MKS Mazur Sierpc 23 : 21 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-10-12
5. kolejka 19-20. października '19
KS Meble Wójcik Elbląg 32 : 36 MKS Nielba Wągrowiec 2019-10-19 13:30
Tytani Wejherowo 23 : 31 SMS ZPRP Gdańsk 2019-10-19
Gwardia Koszalin 31 : 34 SPR GKS Żukowo 2019-10-19
Usar Kwidzyn 21 : 22 MKS Mazur Sierpc 2019-10-19
OKPR Warmia Energa Olsztyn 32 : 23 CKS Jurand Ciechanów 2019-10-19
6. kolejka 2-3. listopada '19
SMS ZPRP Gdańsk 29 : 29 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-11-02
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 22 : 27 MKS Nielba Wągrowiec 2019-11-02
SPR GKS Żukowo 29 : 29 Tytani Wejherowo 2019-11-02
MKS Mazur Sierpc 34 : 31 Gwardia Koszalin 2019-11-02
CKS Jurand Ciechanów 25 : 28 Usar Kwidzyn 2019-11-02
7. kolejka 9-10. listopada '19
KS Meble Wójcik Elbląg 30 : 33 SPR GKS Żukowo 2019-11-09
Tytani Wejherowo 21 : 26 MKS Mazur Sierpc 2019-11-09
MKS Nielba Wągrowiec 22 : 26 SMS ZPRP Gdańsk 2019-11-09
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 28 : 28 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-11-09
Gwardia Koszalin 31 : 32 CKS Jurand Ciechanów 2019-11-09
8. kolejka 16-17. listopada '19
MKS Mazur Sierpc 27 : 17 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-11-16
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 25 : 30 SMS ZPRP Gdańsk 2019-11-16
SPR GKS Żukowo 35 : 32 MKS Nielba Wągrowiec 2019-11-16
CKS Jurand Ciechanów 28 : 22 Tytani Wejherowo 2019-11-16
OKPR Warmia Energa Olsztyn 26 : 28 Usar Kwidzyn 2019-11-16
9. kolejka 23-24. listopada '19
KS Meble Wójcik Elbląg 34 : 28 CKS Jurand Ciechanów 2019-11-23
Usar Kwidzyn 26 : 24 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-11-23
Gwardia Koszalin 26 : 24 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-11-23
MKS Nielba Wągrowiec 26 : 23 MKS Mazur Sierpc 2019-11-23
SMS ZPRP Gdańsk 22 : 23 SPR GKS Żukowo 2019-11-23
10. kolejka 30. listopada-1. grudnia '19
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 28 : 24 SPR GKS Żukowo 2019-11-30
MKS Mazur Sierpc 29 : 24 SMS ZPRP Gdańsk 2019-11-30
CKS Jurand Ciechanów 33 : 38 MKS Nielba Wągrowiec 2019-11-30
Tytani Wejherowo 22 : 27 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-11-30
Usar Kwidzyn 26 : 25 Gwardia Koszalin 2019-11-30
11. kolejka 7-8. grudnia '19
KS Meble Wójcik Elbląg 26 : 28 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-12-07 17:00
Gwardia Koszalin 37 : 19 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-12-07
Tytani Wejherowo 30 : 36 Usar Kwidzyn 2019-12-07
SMS ZPRP Gdańsk 30 : 29 CKS Jurand Ciechanów 2019-12-07
SPR GKS Żukowo 29 : 26 MKS Mazur Sierpc 2019-12-07
12. kolejka 8-9. lutego '20
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 31 : 20 MKS Mazur Sierpc 2020-02-08
SPR GKS Żukowo 36 : 31 CKS Jurand Ciechanów 2020-02-08
MKS Nielba Wągrowiec 27 : 27 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-02-08
KS Meble Wójcik Elbląg 31 : 38 Usar Kwidzyn 2020-02-08
Tytani Wejherowo 33 : 40 Gwardia Koszalin 2020-02-08
13. kolejka 15-16. lutego '20
Tytani Wejherowo 27 : 23 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2020-02-15
Gwardia Koszalin 31 : 24 KS Meble Wójcik Elbląg 2020-02-15
Usar Kwidzyn 29 : 29 MKS Nielba Wągrowiec 2020-02-15
OKPR Warmia Energa Olsztyn 30 : 24 SMS ZPRP Gdańsk 2020-02-15
CKS Jurand Ciechanów 20 : 36 MKS Mazur Sierpc 2020-02-15
14. kolejka 22-23. lutego '20
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 32 : 25 CKS Jurand Ciechanów 2020-02-22
SPR GKS Żukowo 26 : 28 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-02-22
SMS ZPRP Gdańsk 22 : 27 Usar Kwidzyn 2020-02-22
MKS Nielba Wągrowiec 34 : 26 Gwardia Koszalin 2020-02-22
KS Meble Wójcik Elbląg 27 : 30 Tytani Wejherowo 2020-02-22
15. kolejka 29. lutego-1. marca '20
KS Meble Wójcik Elbląg 24 : 27 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2020-02-29
Tytani Wejherowo 31 : 34 MKS Nielba Wągrowiec 2020-02-29
Gwardia Koszalin - : - SMS ZPRP Gdańsk 2020-04-01
Usar Kwidzyn - : - SPR GKS Żukowo 2020-03-19
OKPR Warmia Energa Olsztyn 25 : 18 MKS Mazur Sierpc 2020-02-02
16. kolejka 7-8. marca '20
CKS Jurand Ciechanów 32 : 35 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-03-07
MKS Mazur Sierpc 23 : 24 Usar Kwidzyn 2020-03-07
SPR GKS Żukowo 40 : 31 Gwardia Koszalin 2020-03-07
SMS ZPRP Gdańsk 34 : 19 Tytani Wejherowo 2020-03-07
MKS Nielba Wągrowiec 38 : 28 KS Meble Wójcik Elbląg 2020-03-07
17. kolejka 14-15. marca '20  Odwołana!
MKS Nielba Wągrowiec - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2020-03-21
KS Meble Wójcik Elbląg - : - SMS ZPRP Gdańsk 2020-03-14
Tytani Wejherowo - : - SPR GKS Żukowo 2020-03-14
Gwardia Koszalin - : - MKS Mazur Sierpc 2020-03-14
Usar Kwidzyn - : - CKS Jurand Ciechanów 2020-03-14
18. kolejka 28-29. marca '20  Odwołana!
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2020-03-28
CKS Jurand Ciechanów - : - Gwardia Koszalin 2020-03-28
MKS Mazur Sierpc - : - Tytani Wejherowo 2020-03-28
SPR GKS Żukowo - : - KS Meble Wójcik Elbląg 2020-03-28
SMS ZPRP Gdańsk - : - MKS Nielba Wągrowiec 2020-03-28
19. kolejka 4-5. kwietnia '20  Odwołana!
SMS ZPRP Gdańsk - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2020-04-04
MKS Nielba Wągrowiec - : - SPR GKS Żukowo 2020-04-04
KS Meble Wójcik Elbląg - : - MKS Mazur Sierpc 2020-04-04
Tytani Wejherowo - : - CKS Jurand Ciechanów 2020-04-04
Usar Kwidzyn - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-04-04
20. kolejka 18-19. kwietnia '20  Odwołana!
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna - : - Usar Kwidzyn 2020-04-18
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - Gwardia Koszalin 2020-04-18
CKS Jurand Ciechanów - : - KS Meble Wójcik Elbląg 2020-04-18
MKS Mazur Sierpc - : - MKS Nielba Wągrowiec 2020-04-18
SPR GKS Żukowo - : - SMS ZPRP Gdańsk 2020-04-18
21. kolejka 25-26. kwietnia '20  Odwołana!
SPR GKS Żukowo - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2020-04-25
SMS ZPRP Gdańsk - : - MKS Mazur Sierpc 2020-04-25
MKS Nielba Wągrowiec - : - CKS Jurand Ciechanów 2020-04-25
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - Tytani Wejherowo 2020-04-25
Gwardia Koszalin - : - Usar Kwidzyn 2020-04-25
22. kolejka 9-10. maja '20  Odwołana!
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna - : - Gwardia Koszalin 2020-05-09
Usar Kwidzyn - : - Tytani Wejherowo 2020-05-09
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - KS Meble Wójcik Elbląg 2020-05-09
CKS Jurand Ciechanów - : - SMS ZPRP Gdańsk 2020-05-09
MKS Mazur Sierpc - : - SPR GKS Żukowo 2020-05-09