UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna III liga 2019/2020
Stan na: 2020-03-08
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Sokół Ostróda 18 37 11 4 3 38:19
2 Legia II Warszawa 18 36 10 6 2 30:17
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 36 10 6 3 37:22
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 33 9 6 4 32:20
5 Znicz Biała Piska 19 32 9 5 5 33:24
6 Pelikan Łowicz 19 32 10 2 7 37:26
7 Huragan Morąg 19 30 8 6 5 26:21
8 Unia Skierniewice 19 28 9 1 9 33:39
9 Concordia Elbląg 19 27 7 6 6 23:25
10 Broń Radom 19 26 7 5 7 26:27
11 RKS Radomsko 19 24 7 3 9 26:28
12 Olimpia Zambrów 19 23 6 5 8 31:35
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 21 6 3 10 31:35
14 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 20 5 5 9 23:32
15 Ursus Warszawa 19 19 4 7 8 17:21
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 17 3 8 8 23:31
17 Polonia Warszawa 19 17 4 5 10 16:28
18 KS Wasilków 19 9 2 3 14 12:44

Terminarz spotkań

1. kolejka 3-4. sierpnia '19
Polonia Warszawa 4 : 3 Unia Skierniewice 2019-08-03
Ursus Warszawa 3 : 1 Broń Radom 2019-08-03
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-03
Huragan Morąg 4 : 2 Sokół Ostróda 2019-08-03
KS Wasilków 0 : 4 Pelikan Łowicz 2019-08-03
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-03
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-03
Znicz Biała Piska 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-03
RKS Radomsko 0 : 1 Legia II Warszawa 2019-08-03
2. kolejka 10-11. sierpnia '19
Unia Skierniewice 3 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-10
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Znicz Biała Piska 2019-08-10
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-10
Pelikan Łowicz 1 : 1 Olimpia Zambrów 2019-08-10
Concordia Elbląg 2 : 1 KS Wasilków 2019-08-10
Sokół Ostróda 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-10
RKS Radomsko 3 : 0 Huragan Morąg 2019-08-10
Broń Radom 0 : 2 Legia II Warszawa 2019-08-10
Polonia Warszawa 0 : 0 Ursus Warszawa 2019-08-10
3. kolejka 14. sierpnia '19
Ursus Warszawa 0 : 0 Unia Skierniewice 2019-08-14
Legia II Warszawa 3 : 0 Polonia Warszawa 2019-08-14
Huragan Morąg 1 : 1 Broń Radom 2019-08-14
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 1 RKS Radomsko 2019-08-14
KS Wasilków 0 : 2 Sokół Ostróda 2019-08-14
Olimpia Zambrów 4 : 1 Concordia Elbląg
Rafał Lisiecki 51. min.
2019-08-14
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 5 Pelikan Łowicz 2019-08-14
Znicz Biała Piska 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-14
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-14
4. kolejka 17-18. sierpnia '19
Unia Skierniewice 2 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-17
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-17
Pelikan Łowicz 2 : 4 Znicz Biała Piska 2019-08-17
Concordia Elbląg 2 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-17
Sokół Ostróda 4 : 1 Olimpia Zambrów 2019-08-17
RKS Radomsko 5 : 0 KS Wasilków 2019-08-17
Broń Radom 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-17
Polonia Warszawa 0 : 2 Huragan Morąg 2019-08-17
Ursus Warszawa 2 : 3 Legia II Warszawa 2019-08-17
5. kolejka 24-25. sierpnia '19
Legia II Warszawa 1 : 2 Unia Skierniewice 2019-08-24
Huragan Morąg 3 : 0 Ursus Warszawa 2019-08-24
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 0 Polonia Warszawa 2019-08-24
KS Wasilków 0 : 1 Broń Radom 2019-08-24
Olimpia Zambrów 4 : 1 RKS Radomsko 2019-08-24
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Ostróda 2019-08-24
Znicz Biała Piska 0 : 0 Concordia Elbląg 2019-08-24
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 4 Pelikan Łowicz 2019-08-24
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-24
6. kolejka 31. sierpnia-1. września '19
Unia Skierniewice 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-31
Pelikan Łowicz 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-31
Concordia Elbląg 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-31
Sokół Ostróda 2 : 1 Znicz Biała Piska 2019-08-31
RKS Radomsko 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-31
Broń Radom 2 : 2 Olimpia Zambrów 2019-08-31
Polonia Warszawa 1 : 2 KS Wasilków 2019-08-31
Ursus Warszawa 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-31
Legia II Warszawa 1 : 1 Huragan Morąg 2019-08-31
7. kolejka 7-8. września '19
Huragan Morąg 2 : 3 Unia Skierniewice 2019-09-07
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 1 Legia II Warszawa 2019-09-07
KS Wasilków 0 : 1 Ursus Warszawa 2019-09-07
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa 2019-09-07
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Broń Radom 2019-09-07
Znicz Biała Piska 0 : 0 RKS Radomsko 2019-09-07
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 Sokół Ostróda 2019-09-07
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 : 1 Concordia Elbląg 2019-09-05
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Pelikan Łowicz 2019-09-07
8. kolejka 14-15. września '19
Unia Skierniewice 2 : 1 Pelikan Łowicz 2019-09-14
Concordia Elbląg 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-09-14
Sokół Ostróda 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-14
RKS Radomsko 0 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-09-14
Znicz Biała Piska 3 : 2 Broń Radom 2019-09-14
Polonia Warszawa 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-09-14
Ursus Warszawa 1 : 1 Olimpia Zambrów 2019-09-14
Legia II Warszawa 4 : 0 KS Wasilków 2019-09-14
Huragan Morąg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-09-14
9. kolejka 21-22. września '19
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 : 3 Unia Skierniewice 2019-09-21
KS Wasilków 0 : 2 Huragan Morąg 2019-09-21
Olimpia Zambrów 1 : 3 Legia II Warszawa 2019-09-21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Ursus Warszawa 2019-09-21
Znicz Biała Piska 2 : 1 Polonia Warszawa 2019-09-21
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Broń Radom 2019-09-21
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 0 RKS Radomsko 2019-09-21
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Sokół Ostróda 2019-09-21
Pelikan Łowicz 4 : 1 Concordia Elbląg 2019-09-21
10. kolejka 28-29. września '19
Unia Skierniewice 1 : 3 Concordia Elbląg 2019-09-28
Sokół Ostróda 4 : 1 Pelikan Łowicz 2019-09-28
RKS Radomsko 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-09-28
Broń Radom 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-28
Polonia Warszawa 0 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-09-28
Ursus Warszawa 1 : 2 Znicz Biała Piska 2019-09-28
Legia II Warszawa 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-09-28
Huragan Morąg 0 : 0 Olimpia Zambrów 2019-09-28
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 KS Wasilków 2019-09-28
11. kolejka 5-6. października '19
KS Wasilków 1 : 2 Unia Skierniewice 2019-10-05
Olimpia Zambrów 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-10-05
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Huragan Morąg 2019-10-05
Znicz Biała Piska 5 : 0 Legia II Warszawa 2019-10-05
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Ursus Warszawa 2019-10-05
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 0 Polonia Warszawa 2019-10-05
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Broń Radom 2019-10-05
Pelikan Łowicz 2 : 3 RKS Radomsko 2019-10-05
Concordia Elbląg 0 : 0 Sokół Ostróda 2019-10-05
12. kolejka 12-13. października '19
Unia Skierniewice 0 : 6 Sokół Ostróda 2019-10-12
RKS Radomsko 2 : 1 Concordia Elbląg 2019-10-12
Broń Radom 0 : 1 Pelikan Łowicz 2019-10-12
Polonia Warszawa 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-12
Ursus Warszawa 0 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-10-12
Legia II Warszawa 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-10-12
Huragan Morąg 1 : 3 Znicz Biała Piska 2019-10-12
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-10-12
KS Wasilków 1 : 2 Olimpia Zambrów 2019-10-12
13. kolejka 19-20. października '19
Olimpia Zambrów 2 : 4 Unia Skierniewice 2019-10-19
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 KS Wasilków 2019-10-19
Znicz Biała Piska 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-10-19
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 1 Huragan Morąg 2019-10-19
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Legia II Warszawa 2019-10-19
Ursus Warszawa 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-19
Pelikan Łowicz 1 : 0 Polonia Warszawa 2019-10-19
Concordia Elbląg 2 : 3 Broń Radom 2019-10-19
Sokół Ostróda 1 : 2 RKS Radomsko 2019-10-19
14. kolejka 26-27. października '19
Unia Skierniewice 0 : 2 RKS Radomsko 2019-10-26
Broń Radom 2 : 3 Sokół Ostróda 2019-10-26
Polonia Warszawa 1 : 3 Concordia Elbląg 2019-10-26
Ursus Warszawa 3 : 0 Pelikan Łowicz 2019-10-26
Legia II Warszawa 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-26
Huragan Morąg 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-10-26
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-10-26
KS Wasilków 0 : 3 Znicz Biała Piska 2019-10-26
Olimpia Zambrów 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-10-26
15. kolejka 2-3. listopada '19
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Unia Skierniewice 2019-11-02
Znicz Biała Piska 3 : 0 Olimpia Zambrów 2019-11-02
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 1 KS Wasilków 2019-11-02
Sokół Aleksandrów Łódzki 5 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-11-02
Huragan Morąg 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-11-02
Pelikan Łowicz 0 : 1 Legia II Warszawa 2019-11-02
Concordia Elbląg 1 : 0 Ursus Warszawa 2019-11-02
Sokół Ostróda 3 : 1 Polonia Warszawa 2019-11-02
RKS Radomsko 1 : 1 Broń Radom 2019-11-02
16. kolejka 9-10. listopada '19
Unia Skierniewice 2 : 3 Broń Radom 2019-11-09
Polonia Warszawa 1 : 1 RKS Radomsko 2019-11-09
Ursus Warszawa 2 : 2 Sokół Ostróda 2019-11-09
Legia II Warszawa 1 : 1 Concordia Elbląg 2019-11-09
Huragan Morąg 1 : 2 Pelikan Łowicz 2019-11-09
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-11-09
KS Wasilków 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-11-09
Olimpia Zambrów 3 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-11-09
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Znicz Biała Piska 2019-11-09
17. kolejka 16-17. listopada '19
Znicz Biała Piska 0 : 2 Unia Skierniewice 2019-11-16
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-11-16
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 3 Olimpia Zambrów 2019-11-16
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 : 1 KS Wasilków 2019-11-16
Pelikan Łowicz 1 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-11-16
Concordia Elbląg 3 : 1 Huragan Morąg 2019-11-16
Sokół Ostróda - : - Legia II Warszawa 2020-04-01
RKS Radomsko 0 : 1 Ursus Warszawa 2019-11-16
Broń Radom 1 : 1 Polonia Warszawa 2019-11-16
18. kolejka 23-24. listopada '19
Legia II Warszawa 3 : 1 RKS Radomsko 2019-11-23
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 0 Concordia Elbląg 2019-11-23
Unia Skierniewice 0 : 2 Polonia Warszawa 2019-11-23
Broń Radom 1 : 0 Ursus Warszawa 2019-11-23
Sokół Ostróda 0 : 0 Huragan Morąg 2019-11-23
Pelikan Łowicz 4 : 1 KS Wasilków 2019-11-23
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 1 Olimpia Zambrów 2019-11-23
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-11-23
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Znicz Biała Piska 2019-11-23
19. kolejka 7-8. marca '20
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 2 Unia Skierniewice 2020-03-07
Znicz Biała Piska 0 : 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-03-07
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-03-07
Olimpia Zambrów 0 : 3 Pelikan Łowicz 2020-03-07
KS Wasilków 0 : 0 Concordia Elbląg 2020-03-07
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 Sokół Ostróda 2020-03-07
Huragan Morąg 2 : 1 RKS Radomsko 2020-03-07
Legia II Warszawa 2 : 0 Broń Radom 2020-03-07
Ursus Warszawa 0 : 0 Polonia Warszawa 2020-03-07
20. kolejka 14-15. marca '20
Unia Skierniewice - : - Ursus Warszawa 2020-03-14
Polonia Warszawa - : - Legia II Warszawa 2020-03-14
Broń Radom - : - Huragan Morąg 2020-03-15
RKS Radomsko - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-03-15
Sokół Ostróda - : - KS Wasilków 2020-03-14
Concordia Elbląg - : - Olimpia Zambrów 2020-03-14
Pelikan Łowicz - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-03-14
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Znicz Biała Piska 2020-03-14
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-03-14
21. kolejka 21-22. marca '20
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Unia Skierniewice 2020-03-21
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-03-21
Znicz Biała Piska - : - Pelikan Łowicz 2020-03-21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Concordia Elbląg 2020-03-21
Olimpia Zambrów - : - Sokół Ostróda 2020-03-21
KS Wasilków - : - RKS Radomsko 2020-03-21
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Broń Radom 2020-03-21
Huragan Morąg - : - Polonia Warszawa 2020-03-21
Legia II Warszawa - : - Ursus Warszawa 2020-03-21
22. kolejka 28-29. marca '20
Unia Skierniewice - : - Legia II Warszawa 2020-03-28
Ursus Warszawa - : - Huragan Morąg 2020-03-28
Polonia Warszawa - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-03-28
Broń Radom - : - KS Wasilków 2020-03-29
RKS Radomsko - : - Olimpia Zambrów 2020-03-29
Sokół Ostróda - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-03-28
Concordia Elbląg - : - Znicz Biała Piska 2020-03-28
Pelikan Łowicz - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-03-28
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-03-28
23. kolejka 4-5. kwietnia '20
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Unia Skierniewice 2020-04-04
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Pelikan Łowicz 2020-04-04
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Concordia Elbląg 2020-04-05
Znicz Biała Piska - : - Sokół Ostróda 2020-04-04
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - RKS Radomsko 2020-04-04
Olimpia Zambrów - : - Broń Radom 2020-04-04
KS Wasilków - : - Polonia Warszawa 2020-04-04
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Ursus Warszawa 2020-04-05
Huragan Morąg - : - Legia II Warszawa 2020-04-04
24. kolejka 11. kwietnia '20
Unia Skierniewice - : - Huragan Morąg 2020-04-11
Legia II Warszawa - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-04-11
Ursus Warszawa - : - KS Wasilków 2020-04-11
Polonia Warszawa - : - Olimpia Zambrów 2020-04-11
Broń Radom - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-04-10
RKS Radomsko - : - Znicz Biała Piska 2020-04-11
Sokół Ostróda - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-04-11
Concordia Elbląg - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-04-11
Pelikan Łowicz - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-04-11
25. kolejka 18-19. kwietnia '20
Broń Radom - : - Znicz Biała Piska 2020-04-18
Pelikan Łowicz - : - Unia Skierniewice 2020-04-19
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Concordia Elbląg 2020-04-18
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Sokół Ostróda 2020-04-18
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - RKS Radomsko 2020-04-18
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Polonia Warszawa 2020-04-18
Olimpia Zambrów - : - Ursus Warszawa 2020-04-18
KS Wasilków - : - Legia II Warszawa 2020-04-18
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Huragan Morąg 2020-04-19
26. kolejka 25-26. kwietnia '20
Unia Skierniewice - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-04-25
Huragan Morąg - : - KS Wasilków 2020-04-25
Legia II Warszawa - : - Olimpia Zambrów 2020-04-25
Ursus Warszawa - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-04-25
Polonia Warszawa - : - Znicz Biała Piska 2020-04-25
Broń Radom - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-04-26
RKS Radomsko - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-04-25
Sokół Ostróda - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-04-25
Concordia Elbląg - : - Pelikan Łowicz 2020-04-25
27. kolejka 1. maja '20
Concordia Elbląg - : - Unia Skierniewice 2020-05-01
Pelikan Łowicz - : - Sokół Ostróda 2020-05-01
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - RKS Radomsko 2020-05-01
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Broń Radom 2020-05-01
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Polonia Warszawa 2020-05-01
Znicz Biała Piska - : - Ursus Warszawa 2020-05-01
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Legia II Warszawa 2020-05-01
Olimpia Zambrów - : - Huragan Morąg 2020-05-01
KS Wasilków - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-05-01
28. kolejka 6. maja '20
Unia Skierniewice - : - KS Wasilków 2020-05-06
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Olimpia Zambrów 2020-05-06
Huragan Morąg - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-05-06
Legia II Warszawa - : - Znicz Biała Piska 2020-05-06
Ursus Warszawa - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-05-13
Polonia Warszawa - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-05-06
Broń Radom - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-05-06
RKS Radomsko - : - Pelikan Łowicz 2020-05-06
Sokół Ostróda - : - Concordia Elbląg 2020-05-06
29. kolejka 9-10. maja '20
Sokół Ostróda - : - Unia Skierniewice 2020-05-09
Concordia Elbląg - : - RKS Radomsko 2020-05-09
Pelikan Łowicz - : - Broń Radom 2020-05-10
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Polonia Warszawa 2020-05-09
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Ursus Warszawa 2020-05-09
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Legia II Warszawa 2020-05-09
Znicz Biała Piska - : - Huragan Morąg 2020-05-09
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-05-09
Olimpia Zambrów - : - KS Wasilków 2020-05-09
30. kolejka 16-17. maja '20
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Ursus Warszawa 2020-05-16
Unia Skierniewice - : - Olimpia Zambrów 2020-05-16
KS Wasilków - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-05-16
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Znicz Biała Piska 2020-05-16
Huragan Morąg - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-05-16
Legia II Warszawa - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-05-16
Polonia Warszawa - : - Pelikan Łowicz 2020-05-16
Broń Radom - : - Concordia Elbląg 2020-05-16
RKS Radomsko - : - Sokół Ostróda 2020-05-17
31. kolejka 23-24. maja '20
RKS Radomsko - : - Unia Skierniewice 2020-05-24
Sokół Ostróda - : - Broń Radom 2020-05-24
Concordia Elbląg - : - Polonia Warszawa 2020-05-23
Pelikan Łowicz - : - Ursus Warszawa 2020-05-24
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Legia II Warszawa 2020-05-23
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Huragan Morąg 2020-05-23
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-05-23
Znicz Biała Piska - : - KS Wasilków 2020-05-23
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Olimpia Zambrów 2020-05-23
32. kolejka 30-31. maja '20
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Huragan Morąg 2020-05-30
Unia Skierniewice - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-05-30
Olimpia Zambrów - : - Znicz Biała Piska 2020-05-30
KS Wasilków - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-05-30
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-05-31
Legia II Warszawa - : - Pelikan Łowicz 2020-05-30
Ursus Warszawa - : - Concordia Elbląg 2020-05-30
Polonia Warszawa - : - Sokół Ostróda 2020-05-30
Broń Radom - : - RKS Radomsko 2020-05-30
33. kolejka 6-7. czerwca '20
Broń Radom - : - Unia Skierniewice 2020-06-06
RKS Radomsko - : - Polonia Warszawa 2020-06-06
Sokół Ostróda - : - Ursus Warszawa 2020-06-06
Concordia Elbląg - : - Legia II Warszawa 2020-06-06
Pelikan Łowicz - : - Huragan Morąg 2020-06-06
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-06-06
Sokół Ostróda - : - KS Wasilków 2020-06-06
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Olimpia Zambrów 2020-06-06
Znicz Biała Piska - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-06-06
34. kolejka 13. czerwca '20
Unia Skierniewice - : - Znicz Biała Piska 2020-06-13
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-06-13
Olimpia Zambrów - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-06-13
KS Wasilków - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-06-13
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Pelikan Łowicz 2020-06-13
Huragan Morąg - : - Concordia Elbląg 2020-06-13
Legia II Warszawa - : - Sokół Ostróda 2020-06-13
Ursus Warszawa - : - RKS Radomsko 2020-06-13
Polonia Warszawa - : - Broń Radom 2020-06-13