UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Taneczne konfrontacje – wyniki

 
Elbląg, Taneczne konfrontacje – wyniki
fot. nadesłana (arch. PortEl.pl)
Reklama

28 maja br. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych w sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Umiejętności zaprezentowały grupy taneczne, duety oraz soliści.

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne są cykliczną imprezą organizowaną od osiemnastu lat przez CSE „Światowid” w Elblągu. Na turniej zgłosili się tancerze nie tylko z Elbląga, ale również z całej Polski. Udział w zawodach wzięło 76 formacji, 15 miniformacji, 43 duety oraz 145 solistów z naszego miasta, a także z Warszawy, Torunia, Koszalina, Szczecina, Słupska, Gdańska, Gdyni, Olsztyna, Tczewa, Rumi, Iławy, Malborka, Porszewic, Sianowa, Wejherowa, Chojnic, Pasłęka .
       Konfrontacje zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat oraz w kilku stylach tanecznych. Zawodnicy zaprezentowali się m.in. w hip-hopie, tańcu współczesnym, dancehallu, disco dance. Tancerzy oceniła pięcioosobowe jury, w skład którego weszli Katarzyna Łukaszewska (instruktorka tańca nowoczesnego), Anna Haracz (pedagog tańca współczesnego i improwizacji), Daria Zulewska (specjalistka od dancehallu), Jowita Czarnecka-Tereba (właścicielka szkoły tańca Jowita Fitdance) oraz Rafał Milcewicz (uczestnik 5. edycji programu YouCan Dance.
       Wyniki finałów w poszczególnych kategoriach:
      
       I BLOK – do 11 lat
      
       Kat. Modern – solo
       1. Żołnowska Milena / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       2. Lipińska Nicole / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       3. Andrzejewska Julia / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       4. Orłowska Lena / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       5. Puchała Paulina / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
       6. Ambroziak Aniela / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
      
       Kat. Modern – duety
       1. 3 Chałupka Iga - Skowrońska Aurelia / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       2. Radosz Maja - Zaremba Weronika / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       3. Jędrzejczak Julia - Gizińska Wiktoria / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
       4. Kosiak Julita - Piszczewska Anastazja / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
       5. Andrzejewska Julia - Sitek Zuzanna / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       6. Garus Michalina - Sreberska Wiktoria / Akademia Tańca Piętro Wyżej
      
       Kat. Modern - formacje
       1. Roztańczone Arabelle / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       2. Spinki 2 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       3. Mini Tilt / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
      
       Kat. Hip-Hop solo
       1. Makowiecka Kinga / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       2. Krawczyńska Wiktoria / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       3. Orłowska Lena / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       4. Józefowicz Michał / Szkoła Podstawowa 10 Toruń
       5. Ejankowska Zofia / Zespół Szkół nr 7 Toruń
       6. Kasprzak Amelia / Szkoła Podstawowa 10 Toruń, Kosińska Daria / Reborn Dance Studio Gdańsk, Lubnau Kamil / Zespół Szkół nr 7 Toruń,Falba Paulina / Dom Sztuki GAK Gdańsk
      
       Kat. Hip - Hop duety
       1. Krawczyńska Wiktoria - Makowiecka Kinga / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       2. Kobielska Klaudia - Borowska Amelia / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       3. Stypułkowska Kornelia - Wieczorek Maja / GOKiS Stare Pole
      
       Kat. Hip - Hop –miniformacje
       1. Intro Junior / Wejherowskie Centrum Kultury
       2. Kinder Bounce / Studio TańcaMonstars Olsztyn
      
       Kat. Hip – hop - formacje
       1. Mini Mix / Szkoła Podstawowa 10 Toruń
       2. G- Mini / UKS Gracja Iława
       3. Rebels / Centrum TańcaCadmansElbląg
       4. FreeSmile / Szkoła Tańca Monstars Olsztyn
       5. LoonyGroup / Sztumskie Centrum Kultury
       6. Groovy Squad / GOKiS Stare Pole
      
       Kat. Inne formy – formacje
       1. Szalone Wiewiórki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
       2. Roztańczone Arabelle / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       3. Spinki 2 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       4. Wesołe Nutki / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       5. Mini Cadmans / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
       6. Kokardki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
      
       Kat. DD Cheerleaders - formacje
       1. Destination Kids / UKTS Destination Elblag
       2. Destination Mini Kids / UKTS Destination Elblag
       3. Destination Kids SP 19 / UKTS Destination Elblag
       4. Destination Kids SP 1 / UKTS Destination Elblag
       5. Cheerleaders Cadmans Kids / Centrum TańcaCadmansElbląg
       6. Destination Kids SP 12 / UKTS Destination Elblag
      
       Kat. Disco - Dance solo
       1. KogutPola/ UKTS Destination Elblag
       2. Haza Paulina / UKTS Destination Elblag
       3. Świerk Maria / UKTS Destination Elblag
       4. Gugnon Antonina / UKTS Destination Elblag
       5. Sudomierska Marika / UKTSDestinationElblag
       6. Kłoczko Wiktoria/ UKTS DestinationElblag, Moneta Patrycja / UKTS DestinationElblag, Głowacka Oliwia / UKTS DestinationElblag
      
       Kat. Disco - Dance duety
       1. Haza Paulina - Kogut Pola / UKTS DestinationElblag
       2. Gugnon Antonina - SudomierskaMarikaUKTS Destination Elblag
       3. Kłoczko Wiktoria - Siwiak Aleksandra UKTS DestinationElblag
       4. Gojlik Aleksandra - Wojciechowska Lena UKTS DestinationElblag
       5. Gocek Aleksandra - Wyżkiewicz Pola UKTS DestinationElblag
       II BLOK – 12-15 lat
      
       Kat. DD Cheerleaders – formacje
       1. Destination / UKTS Destination Elblag
       2. Cheerleaders Cadmans Junior / Centrum TańcaCadmansElbląg
       3. The Ones / Warszawa
       4. Cheerleaders Cadmans Mini / Centrum TańcaCadmansElbląg
       5. Destination SP 23 / UKTS Destination Elbląg
       6. POK Cheerleaders Kids / Pasłęcki Ośrodek Kultury
      
       Kat. Disco - Dance solo
       1. Lewandowska Anna / UKTS Destination Elbląg
       2. Gosieniecka Julia / UKTS Destination Elbląg
       3. Szlendak Amelia / UKTS Destination Elbląg
       4. Bronowicka Julia / UKTS Destination Elbląg
       5. Kuczyńska Klaudia / UKTS Destination Elbląg
       6. Bujalska Katarzyna / UKTS Destination Elbląg
      
       Kat. Disco - Dance – duety
       1. Relidzińska Aleksandra - Sudomierska Wiktoria / UKTS Destination Elbląg
       2. Bronowicka Julia - Kuczyńska Klaudia / UKTS Destination Elbląg
       3. Gosieniecka Julia - Szlendak Amelia / UKTS Destination Elbląg
       4. Bujalska Katarzyna - Lewandowska Anna / UKTS Destination Elbląg
       5. Kowalska Nikola - Paczkowska Dominika / UKTS Destination Elbląg
       6. Mazur Patrycja - Marciniak Maria / UKTS Destination Elbląg
      
       Kat. Modern – solo
       1. Labudda Justyna / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       2. Cheda Liwia / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       3. Ryduchowska Zuzanna / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       4. Kluba Zuzia / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       5. Dworzycka Paulina / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       6. Podgórska Zosia / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
      
       Kat. Modern – duety
       1. Bierndgarska Wiktoria - Wróblewska Urszula / Słupski Ośrodek Kultury
       2. Dobosz Wiktoria - Żurawska Laura / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
       3. Leszczyńska Julia - Czarnowska Oliwia / Akademia Tańca Piętro Wyżej Chojnice
      
       Kat. Modern –miniformacje
       a.i.1. Kaliber 7 / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk2 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       a.i.2. Impuls / Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
       a.i.3. Trafic Trio / Dom Sztuki GAK
       a.i.4. Danza / Centrum Kultury Sianów
      
       Kat. Modern – formacje
       1. Spinki 1 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       2. Teatr Tańca Enza / Słupski Ośrodek Kultury
       3. Gladiatorki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
       4. Trafic 2 / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       5. Tilt / Centrum TańcaCadmansElbląg
      
       Kat. Hip - Hop – solo
       1. Szulc Wiktoria / Reborn Dance Studio Gdańsk
       2. Żero Dominika / Studio Tańca Duet Warszawa
       3. Samulewska Natalia / Reborn Dance Studio Gdańsk
       4. Kalinowska Agata / Reborn Dance Studio Gdańsk
      
       Kat. Hip-Hop duety
       1. ŻeroDominika - Trojanowska Gabrysia / Studio Tańca Duet Warszawa
       2. Kołodziejczak Klaudia - Fiuk Paulina / Studio Tańca Duet Warszawa
       3. Józefowicz Karolina - Stefańska Wiktoria / Szkoła Podstawowa Toruń
       4. Bielonko Gosia - Włodarczyk Oliwia / Studio Tańca Duet Warszawa
       5. Cichocka Karolina - Tomasiak Karolina / Studio Tańca Duet Warszawa
       6. Rydel Mateusz - Hassa Maria / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
      
       Kat. Hip - Hop – formacje
       1. Focus / Enzym Studio Gdańsk Morena
       2. Creepies / Studio Tańca Duet Warszawa
       3. Blitzsquad / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       4. Rebel Team / Studio TańcaMonstars Olsztyn
       5. Blefik / Centrum Tańca Promyk Elbląg
       6. LoonyCrew / Sztumskie Centrum Kultury
      
       Kat. Dancehall– duety
       1. Rogulska Kinga - Winiewska Julia / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
      
       Kat. Dancehall – formacje
       1. IntroJunior / Wejherowskie Centrum Kultury
       2. Confuse / Centrum TańcaCadmansElbląg
       3. Just Relax / Pałac Młodzieży Gdańsk
       4. Groovin Ladies / Centrum TańcaCadmansElbląg
      
       Kat. Inne formy – formacje
       1. Sukces Szał / Szkoła Tańca Sukces Szczecin
       2. Spinki 1 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       3. Marionetki / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk
       4. Cadmans/ Centrum TańcaCadmansElbląg
       5. Minionki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia
      
       III BLOK – pow. 15 lat
      
       Kat. Disco - dance solo
       1. Sudomierska Wiktoria / UKTS Destination Elbląg
       2. Relidzińska Aleksandra / UKTS Destination Elbląg
       3. Bożyczko Alicja / UKTS Destination Elbląg
      
       Kat. Modern – solo
       1. Leszka Kaj / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       2. Paluchowska Michalina / Dance Avenue Gdańsk
       3. Karasim Monika / BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
       4. Jankowska Agnieszka / Dance Avenue Gdańsk
       5. Kwaśniewska Malwina / Pałac Młodzieży Koszalin
       6. Karbowiak Zuzanna / Pałac Młodzieży Koszalin
      
       Kat. Modern – duety
       1. Leszka Kaja - Bradtke Mateusz / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia
       2. Dzieciołowska Laura - Łakomy Klaudia / Szkoła Tańca Jump Szczecin
       3. Karasim Monika - Kalinowska Margerita / BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
       4. Jasińska Karolina - Solecka Amelia / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
       5. Maciejewska Zuzanna - Gutowska Joanna / Studio Tańca Duet Warszawa
      
       Kat. Modern – formacje
       1. Sukces Jump / Szkoła Tańca Sukces Szczecin
       2. Blush / Pałac Młodzieży Gdańsk
       3. Trafic 2 / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       4. Rozmach / Studio Tańca Duet Warszawa
      
       Kat. Hip - Hop – solo
       1. Dudzicka Urszula / Pałac Młodzieży Koszalin
       2. Wilczek Adrian / Reborn Dance Studio Gdańsk
       3. Rubach Patrycja / Reborn Dance Studio Gdańsk
       4. Miotk Filip / Grupa Taneczna Embi
      
       Kat. Hip-Hop duety
       1. Gawlak Wiktoria - Weręgowska Izabela / Zespół Szkół 7 w Toruniu
       2. Gryczka Karolina - Rorat Karolina / Studio Tańca Duet Warszawa
       3. Kilińska Monika - Bach Blanka / Ramona Nowakowska
       4. Bekier Kinga - Rekowska Natalia / Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
       5. Smolińska Oliwia - Wódkiewicz Weronika / Szkoła Tańca Monstars Olsztyn
      
       Kat. Hip - Hop –miniformacje
       1. Embi / GrupaTanecznaEmbi
       2. Reborn To Flow / Reborn Dance Studio Gdańsk
       3. Reborn Crew / Reborn Dance Studio Gdańsk
       4. Bi.eFCrew / Sztumskie Centrum Kultury
       5. SDF / Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
       6. Fresh / Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
      
       Kat. Hip - Hop formacje
       1. Albatros / Szkoła Tańca Monstars Olsztyn
       2. The Best ofBlitz / Dom Sztuki GAK Gdańsk
       3. So What? / Enzym Studio Gdańsk
       4. In order / Studio TańcaMonstars Olsztyn
       5. Replay / Studio Tańca Duet Warszawa
       6. 3po3 / Ramona Nowakowska
      
       Kat. Dancehall solo
       1. Jędrasik Karolina / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
       2. Mazur Małgorzata / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
       3. Dudzicka Urszula / Pałac Młodzieży Koszalin
      
       Kat. Dancehall duety
       1. Mazur Gosia - Prus Nikola Centrum Tańca Cadmans Elbląg
       2. Gofman Marta - Żol Julia / Pałac Młodzieży Gdańsk
       Kat. Dancehall formacje
       1. Spliff / Centrum TańcaCadmansElbląg
       2. Splice / Pałac Młodzieży Gdańsk
       3. Candy / Centrum Tańca Cadmans Elbląg
Ewelina Bober
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama