UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trwają zapisy do V Biegu Niepodległości

Elbląg, Trwają zapisy do V Biegu Niepodległości

Trwają zapisy do V Biegu Niepodległości Już 11 listopada będzie możliwość przebiegnięcia się ulicami Elbląga, aby uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgłoszenia trwają do 4 listopada, czyli kończą się za 40 dni.

Elbląg, podobnie jak wiele innych miast w naszym kraju, włącza się w uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji, już po raz piąty, wystartuje Elbląski Bieg Niepodległości. Do pokonania biegacze będą mieli dystans 10.000 metrów, przewidziano także bieg sztafet (3 razy 3.333 m) oraz Mały Bieg Niepodległości dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich.
       -Aktualnie zapisanych do biegu jest 150 uczestników, co oznacza że do wyczerpania limitu 999 miejsc jeszcze trochę pozostało. Doświadczenie jednak pokazuje, że nie należy zwlekać z zapisami, bo im bliżej daty biegu tym ilość wolnych miejsc szybko zaczyna maleć - mówi Marek Kucharczyk, zastępca dyrektora MOSiR. Tym bardziej, że pamiątkową koszulkę będzie można zakupić tylko do 21 października. Zapisów do biegu głównego, sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości można dokonać za pomocą serwisu Elektronicznezapisy. Wpisowe w biegu głównym wynosi 30 zł od osoby dorosłej (w tym także od uczestnika sztafety), a w biegach dzieci 10 zł od zawodnika. Każdy uczestnik biegu głównego oraz biegu dzieci otrzyma pamiątkowy medal.
       Trasa biegu będzie przebiegała przez centrum miasta. Bieg główny na dystansie 10 kilometrów odbędzie się po tej samej trasie jak w roku ubiegłym. Start i meta będą znajdować się na ul. Teatralnej, a biegacze pokonają trzy pętle ulicami: Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej i 12 Lutego. Natomiast, uczestnicy Małego Biegu Niepodległości - V Enduro Kid, w zależności od kategorii wiekowej, rywalizować będą na dystansach od 50 do 600 metrów, a ich trasa wyznaczona będzie na ul. Teatralnej.
      
       Program V Elbląskiego Biegu Niepodległości
       sobota, 10 listopada
       godz. 14 – 18 - wydawanie pakietów startowych - biuro zawodów
      
       niedziela, 11 listopada
       godz. 09 – 13 - wydawanie pakietów startowych - biuro zawodów.
       godz. 11-12.30 - starty do Małego Biegu Niepodległości – Enduro Kids (dzieci w wieku od 0 do 16 lat)
       godz. 13:25  - uroczyste otwarcie zawodów.
       godz. 13:30 - V Elbląski Bieg Niepodległości na 10 km oraz Sztafety – bieg kobiet i mężczyzn.
       godz. 14:14 - wydawanie posiłków dla zawodników.
       godz. 15:30 - dekoracja zwycięzców biegu głównego oraz sztafet.
       godz. 15:45 - zamknięcie zawodów.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama