UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ugrali szlema (brydż)

 
Elbląg, Ugrali szlema  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Reklama

W poniedziałek, 23 kwietnia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Nowego Stawu w Brydżu Sportowym o Puchar Burmistrza Jerzego Szałacha. W zawodach udział wzięli brydżystki i brydżyści z Elbląga, województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. W kierunku podium wystartowało ok. 40 znakomitych zawodniczek i zawodników.

Na dystansie 38 rozdań droga była długa i kręta, a sytuacje zmieniały się jak w kalejdoskopie, emocje sięgały zenitu. Po niezwykle zaciętej i pasjonującej walce na finiszu rzutem na taśmę zwyciężyli Marek Lichocki (Elbląg) i Daniel Wesołowski (Sztum) - 60,82 %,  wyprzedzając G. Kulpę i K.Łasickiego (woj. pomorskie 59,90 %) oraz M. Gutowskiego i W. Pietrzaka (woj. pomorskie) - 58,46 %. Zaś w konkurencji par mikstowych zwyciężył duet Regina Wołek - Marek Czapliński (Elbląg) wyprzedzając Iwonę Smilgin (Elbląg) i Witolda Nowickiego (Nowy Staw). Zwycięzcy Marek Lichocki i Daniel Wesołowski otrzymali Puchary Burmistrza Nowego Stawu Jerzego Szałacha otwierając nowe piękne karty w swojej karierze sportowej. Gratulujemy.  - Czuję się zaszczycona zaproszeniem na te mistrzostwa a także dumna, że turniej zorganizowany przez prezesa i zarząd Klubu Brydżowego pod przewodnictwem Kazimierza Konefała cieszył się rekordową obsadą. Gratuluję działaczom Nowego Stawu. Jeśli zdrowie i czas pozwoli chętnie wezmę udział w kolejnej edycji tej markowej imprezy - Rena Bieda brydżystka z Elbląga. Sędzią głównym zawodów był arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Brydża Sportowego. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza pasjonatów brydża na V Otwarty Mityng Brydżowy z okazji Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski i święta Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się w poniedziałek, 30 kwietnia w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym hotelu pod Lwem na elbląskiej Starówce. Rejestracja miłośników brydża u koordynatora turnieju ds.brydża Reginy Wołek do godz. 16:50. Start o godz. 17. Zapraszamy.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama