UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W piki w Bogaczewie (brydż)

 
Elbląg, W piki w Bogaczewie  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Reklama

We wtorek, 8 maja w Bogaczewie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bogaczewa w Brydżu Sportowym o Puchar Dyrektora Hotelu Mirosława Wójcika™. W zawodach wzięli udział brydżyści z Elbląga, województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Gościem specjalnym imprezy był Hilary Ślesicki z Mazowsza, znakomity brydżysta, laureat wielu prestiżowych trofeów sportowych.

Po ciekawej rywalizacji od pierwszego do ostatniego rozdania znakomity wynik 75,32 % i miejsce na szczycie podium zajął‚ duet Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ryszard Pichla (Braniewo) wyprzedzając Marka Lichockiego (Elbląg…) - Daniela Wesoł‚owskiego (Sztum) - 59,78 %. Trzecie miejsce na podium zajęli Marek Serdyński (Nowakowo) Janusz Tchłrzewski (Elbląg) 56, 86 %. W  poszczególnych kategoriach zwyciężyli. w kategorii Walentynek - Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elblą…g) wyprzedając Janinę™ Maksymowicz - Iwonę™ Wierzbicką (Elbląg). W kategorii par mikstowych zwyciężyli Rena Bieda (Elbląg) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) wyprzedzając Annę™ Dworakowską (Suchacz) - Marka Czapliń„skiego (Elbląg). W kategorii seniorów - nestorów zwyciężyli - Tadeusz Mielko - Bernard Rynkowski (Elbląg). Zwycięzcom gratulujemy!
       ESBS zaprasza wszystkich chętnych do udziału w piątym turnieju KMP 2018, który odbędzie się w poniedziałek, 14 maja w Hotelu Pod Lwem w Elblągu. Rejestracja zawodników u koordynatora turnieju Reginy Woł‚ek do godz. 16:50. Start o godz. 17. Zapraszamy.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama