UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"12" dojedzie na Żuławską

 
Elbląg, "12" dojedzie na Żuławską
fot. WS (arch. portEl.pl)
Reklama

Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od 21 stycznia (czwartek) wprowadzone zostaną zmiany w trasie i rozkładzie jazdy linii nr 12 na dni robocze. Autobusy na kursach oznaczonych literą „Ż” będą wjeżdżały w ulicę Żuławską.

Autobusy linii nr 12 na tych kursach umożliwią dojazd do ul. Żuławskiej przed godz. 6, 7 i 14, a także umożliwią powrót po godz. 14, 15 oraz 22.
       Rozkład jazdy linii nr 12 po zmianach:
       Rozkład linii nr 12, Próchnik, od 21.01.2016
       Rozkład linii nr 12, Warszawska, od 21.01.2016
       Rozkład linii nr 12, kurs wjazdowy z Odrodzenia, od 21.01.2016
       Przy ul. Żuławskiej ustawione zostaną dwa nowe przystanki dla obu kierunków:
       1. w pobliżu budynku Żuławska 21;
       2. na terenie Zakładów Meblowych (bezpośrednio za bramą wjazdową).
       Lokalizacja tego ostatniego została wybrana ze względu na brak możliwości wyznaczenia innego miejsca dla przystanku przy ul. Żuławskiej, a także z uwagi na brak pętli i miejsca do zawracania autobusu w tej części miasta.
       W związku z tym, w rozkładzie jazdy linii nr 12, na niektórych kursach, wprowadzono niewielkie zmiany, szczególnie dla odjazdów autobusu z przystanku przy ul. Warszawskiej.
       Kursy do ul. Żuławskiej wprowadza się jako odpowiedź na liczne wnioski pracowników firm zlokalizowanych w rejonie ul. Żuławskiej. ZKM informuje jednocześnie, że wprowadzane rozwiązanie jest traktowane jako testowe i będzie monitorowane, także pod kątem zainteresowania ze strony pasażerów.
      
Michał Górecki, ZKM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama