UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Budżet Obywatelski. Głosowanie od poniedziałku

 
Elbląg, Budżet Obywatelski. Głosowanie od poniedziałku
Reklama

Zadania ogólnomiejskie, małe projekty i propozycje w poszczególnych okręgach - od poniedziałku, 24 września do 21 października można oddawać głosy na pomysły, które zrealizowane zostaną z Budżetu Obywatelskiego.

Głosować można przez stronę internetową. Zachęcamy do tej najprostszej i najszybszej formy głosowania. Z powyższej strony można również pobrać i wydrukować papierową kartę do głosowania. Karty dostępne są także w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1), w Informacji Turystycznej (Ratusz Staromiejski), Referacie Obsługi Kierowców (pl. Dworcowy), Departamencie Świadczeń Rodzinnych (ul. Jaśminowa), Zarządzie Budynków Komunalnych (ul. Ratuszowa), na basenie CRW „Dolinka” oraz w ESWIP i Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Związku Jaszczurczego). Wypełnione karty w formie papierowej należy składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1).
       Wszyscy mieszkańcy chcący oddać głos powinni podać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz Pesel. Przed głosowaniem na zadania w poszczególnych okręgach warto sprawdzić, do jakiego okręgu głosujący/głosująca należy. W zakładce można sprawdzić (oraz pobrać) podział miasta na okręgi wyborcze. Głosy oddane na zadania z innego okręgu będą nieważne. Głosowanie potrwa od 24 września do 21 października.
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Elblążanie! SPRZĄTAJCIE KUPY PO SWOICH PSACH
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30 12
  (2018-09-21)
 • Prosimy o budowę terzni, jeśli Elblązanie mają byc zdrowsi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  11 6
  (2018-09-21)
 • Mniejsze miesciny maja tetznia a Elbląg duże miasto ma g,,, o. Gdzie my żyjemy i kto nami rządzi sami nieudacznicy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 5
  (2018-09-21)
 • Trzeba było zgłosić odpowiedni wniosek a teraz zaangażować się w zbieranie głosów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  7 2
  cxz(2018-09-21)
 • Droga Redakcjo - mam prośbę aby głupich i z błędami ortograficznymi postów nie zamieszczać. Trzeba z tym walczyć wreszcie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 1
  mniodek(2018-09-22)
 • Jak prosiMY, to zgłośMY projekt do budżetu obywatelskiego. Swoją drogą, co to terznie? Nie znam takiego słowa;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  wojtas96(2018-09-22)
 • Zbudujmy sieć burdeli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  Grrr(2018-09-22)
 • Ogólnomiejskie inicjatywy znów zostaną opanowane przez place zabaw przy poszczególnych szkołach podstawowych. Nauczyciele bedą namawiać dzieciaki do nagabywania na głosy wszystkich z rodziny. Szkoda, bo placów zabaw jest mnóstwo, a inne proponowane inicjatywy ogólnomiejskie są bardziej nastawione na korzyść dla większej ilości mieszkańców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  Rotateyourowl(2018-09-23)
 • Przeczytałem art. Menager o pośle Wilku i rozbawiło mnie to do łez. Pan i menager?! To tak jakby wilk mówił o miłości do owcy. Dlatego nie pozwolono komentować tego artykułu? PortEl, nie schodźcie na psy (wilki).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Siasiustasiu(2018-09-28)
 • To co wyprawiają szkoły jest oburzające. Sytuacja w jednej z nich wygląda tak: pani dyrektor kazała rozdać dzieciom kartki, na których rodzice i krewni mają podać swoje dane personalne, po to aby ona mogła oddać głosy na projekt szkolny. Choć tak właściwie to nikt nie wie na co jeszcze. Czy nie jest to swego rodzaju wymuszenie? Przecież rodzice dla dobra dziecka nie sprzeciwią się i nie powiedza, że chcą zagłosować na inny projekt. A dodatkowo dzieci zostały wysłane w teren i chodzą po osiedlu, dzwonią do mieszkań, aby mieszkańcy podali swoje dane osobowe w celu udostepnienia ich szkole, aby ta zagłosowała w ich imieniu. Tak wyglada obywtelski budżet. Tak długo, jak będą w nim brały udział szkoły, będzie to tylko parodia, którą serwuje nam Urząd Miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Oburzona(2018-10-18)
Reklama