UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląska kuźnia sportu szuka dyrektora

 
Elbląg, Do tego budynku wróci szkoła sportowa
Do tego budynku wróci szkoła sportowa (fot. AD, arch. portel)
Reklama

Do 30 kwietnia do ratusza mogą się zgłaszać kandydaci na dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu. To szkoła, która powstaje w budynku Gimnazjum nr 5; pierwsze zajęcia w klasach piłkarskich mają rozpocząć się od nowego roku szkolnego.

Na edukacyjną mapę Elbląga wraca Sportowa Szkoła Podstawowa. Tak, jak zawsze będzie się mieściła w budynku Jahnschule, które dziś zajmuje Gimnazjum nr 5. Od roku szkolnego 2018/19 w szkole rozpoczną naukę młodzi piłkarze podnoszący swoje umiejętności w ramach Wojewódzkiego Ośrodka Piłkarskiego.
       Urząd Miejski rozpoczął poszukiwania dyrektora „nowej” szkoły. Kandydat powinien legitymować się tytułem magistra lub inżyniera, mieć ukończone studia lub kurs uprawniający do kierowania placówkami oświatowymi. Powinien także mieć minimum pięcioletni staż pracy na stanowisku nauczyciela lub nauczyciela akademickiego oraz spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora lub inne stanowisko kierownicze w szkołach publicznych. O stanowisko dyrektora może ubiegać się kandydat nie będący nauczycielem, który spełnia niektóre (określone w ogłoszeniu) wymagania.
       Kandydat musi przedstawić koncepcję funkcjonowania szkoły, życiorys z opisem pracy zawodowej, kopie dokumentów i oświadczenia poświadczające spełnienie wymagań koniecznych do ubiegania się o stanowisko. Oferty należy składać do 30 kwietnia w Urzędzie Miejskim. Nowy dyrektor obejmie obowiązki od nowego roku szkolnego.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama