UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchomiła nowy kierunek: psychologię

2019-04-17
07:00
Graf. Mariusz Stawarski
Graf. Mariusz Stawarski

Od października 2019 roku Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchamia nowy kierunek - psychologię jako jednolite pięcioletnie studia magisterskie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Współczesny świat stawia coraz więcej wymagań człowiekowi na każdym etapie jego życia, wymagań ekonomicznych, społecznych, osobistych. Psychologia jako nauka podejmuje wyzwanie towarzyszenia człowiekowi we wszystkich tych aspektach jego egzystencji: od narodzin aż po śmierć. Psychologia chce zrozumieć, wyjaśnić, przewidywać i kształtować takie warunki życia jednostek aby sprzyjały one jak najlepszemu psychospołecznemu przystosowaniu i możliwie jak najwyższej jakości życia ludzi. Wiedzę, umiejętności i kompetencje z dziedziny psychologii będzie można od października bieżącego roku zdobywać w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. 
       Studia przygotują absolwentów do wykonywania zawodu psychologa. Uczelnia oferuje zajęcia prowadzone przez specjalistyczną kadrę psychologów-praktyków oraz wykładowców posiadających międzynarodowy dorobek naukowy. Studenci będą mieli możliwość zdobywania pogłębionej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych m.in. z zakresu takich modułów jak: psychologia kliniczna, psychologia uzależnień i zdrowia, psychologia edukacji i wychowania oraz psychologia organizacji i biznesu.

  Litera Psi - symbolizująca psychologię
Litera Psi - symbolizująca psychologię


       W programie studiów położono szczególny nacisk na kształcenie umiejętności praktycznych przyszłych psychologów. Studenci nabędą między innymi umiejętności diagnozy psychologicznej i pomocy w różnych obszarach problemowych. Poznają złożone mechanizmy rozwoju dziecka. i funkcjonowania człowieka dorosłego m.in. w obszarach rodzinnych, zdrowotnych, zawodowych.
       Celem studiów jest nie tylko maksymalizacja kompetencji zawodowych przyszłych absolwentów ale także rozwój ich kompetencji osobistych. Absolwent pięcioletnich jednolitych studiów psychologii na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej będzie mógł pracować między innymi w instytucjach służby zdrowia, biznesu oraz innych, w których niezbędna jest fachowa wiedza i pomoc psychologiczna.
      
       Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rekrutacji już od 1 czerwca 2019 r.
      


       Centrum rekrutacji
       Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

       Ul. Lotnicza 2
       82-300 Elbląg
       tel. 55 239 38 10 lub 055 239 39 55
      
       ---- artykuł promocyjny ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl