UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Film prewencyjny zajął drugie miejsce na festiwalu filmów

Reklama

1,5 minutowy spot „Tak wyglądają drogowe realia” realizowany wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Elblągu oraz Truso Tv zdobył drugą nagrodę w kategorii „Road Safety”. Zdecydowało o tym międzynarodowe jury 13th FilmAT Festival – Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych.

Filmowy spot, powstał w 2018 roku - ma on na celu przypominanie o bezpieczeństwie na drodze. „Tak wyglądają drogowe realia” – to zdanie na pewno na długo zapadnie w pamięć tym, którzy zobaczą realizację Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Telewizji Truso TV, oraz Domu Pomocy Niezapominajka – film powstał w ramach miejskiego programu Bezpieczny Elbląg.
       - Film niesie prostą informację: trzeba nosić elementy odblaskowe - mówi kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. – Ale już forma tego przekazu zbudowana jest bardziej skomplikowana, bo bazuje na emocjach. Wszystko po to, by całość zapadła w pamięć widza. Ja myślę, że cel został osiągnięty, ale ocena należy do odbiorców.
       Film był realizowany przez Truso Tv, które realizowało też wcześniejszy spot „Oszukaj oszusta”.
       - Dziękujemy osobom, które wystąpiły w spocie, a także tym wszystkim, którzy brali udział przy jego realizacji – mówi Jacek Żukowski, redaktor naczelny Truso Tv.
       W sierpniu zgłoszono film do udziału w 13th FilmAT Festival – Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych w kategorii Road Safety”. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że pierwsze miejsce zajął film: „Put your smartphone down and live”, któremu jury międzynarodowe przyznało pierwszą nagrodę.
       Drugie zaś miejsce przyznano elbląskiemu filmowi „Tak wyglądają drogowe realia” ang. tytuł: “That’s how road reality looks like”
       Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 18 października w Warszawie. - Zależy nam na tym, aby trafił do jak najszerszej grupy odbiorców – dodaje kom. Krzysztof Nowacki. – On jest adresowany do osób starszych, bo taka przyświecała nam idea podczas jego realizacji, jednak temat bezpieczeństwa na drodze oraz odblasków dotyczy nas wszystkich. Pamiętajmy o tym. Odblaski – ratują życie.
      
Komenda Miejska Policji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama