UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak on prowadzi!

 
Elbląg, Jak on prowadzi!
(fot. mł. chor. Krzysztof Moliński)

Szer. Daniel Wójcicki został Najlepszym kierowcą w 16. Żuławskim Batalionie Remontowym i będzie walczył dalej. Był to bowiem pierwszy etap konkursu o miano Najlepszego kierowcy Sił Zbrojnych w 2019 r.

Zgodnie z regulaminem w konkursie mogli wziąć udział wszyscy kierowcy, posiadający prawo jazdy kategorii "C", niezależnie od zajmowanego stanowiska. Do rywalizacji stanęło 9 żołnierzy 16. batalionu ze wszystkich pododdziałów jednostki. Najpierw pisali test obejmujący znajomość przepisów ruchu drogowego, zasad eksploatacji i budowy pojazdów mechanicznych, wiedzy ogólnej w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz teoretycznej znajomości zasad udzielania pomocy przedmedycznej. Etap drugi konkursu to sprawdzian umiejętności praktycznego kierowania pojazdem mechanicznym, czyli tak zwany slalom oraz etap trzeci - praktyczne udzielanie pomocy przedmedycznej.
       Po bardzo zaciętej rywalizacji komisja sędziowska podała wyniki: I miejsce zajął szer. Daniel Wójcicki, II miejsce st. szer. Grzegorz Kaszczyński, III miejsce st. szer. Daniel Pitszelis. Żołnierze otrzymali jednocześnie kwalifikację do rywalizacji na szczeblu 16. Dywizji.
      
      
      
      
      
Zbigniew Tuszyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama