UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łatwy ten angielski

 
Elbląg, Maturzyści z III LO ocenili egzamin z angielskiego jako łatwy
Maturzyści z III LO ocenili egzamin z angielskiego jako łatwy (fot. Michał Skroboszewski)
Reklama

„It was easy” - mówili maturzyści III LO w Elblągu po wyjściu z egzaminu z języka angielskiego w wersji podstawowej. Na napisanie egzaminu mieli 120 minut, pierwsi uczniowie wychodzili ze szkoły po niespełna godzinie. Zobacz zdjęcia.

- Na tym poziomie to angielski trzeba już ogarniać – mówił po wyjściu ze szkoły Michał Cierzan, maturzysta z III LO. Na napisanie egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym uczniowie mieli dwie godziny. Z III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu pierwsi abiturienci zaczęli wychodzi już po godzinie... zdziwieni niskim poziomem trudności egzaminu.
       - Poziom gimnazjum albo jeszcze niżej – powiedział nam Filip Ostałowski tuż po maturze z angielskiego.
       - Z tych trzech egzaminów maturalnych, które do tej pory zdawałem, dzisiejszy był najłatwiejszy – dodał Michał Cierzan.
       Maturzyści, którzy zdecydowali się zmierzyć z językiem Szekspira (w III LO była to przeważająca większość tegorocznych trzecioklasistów), musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami ze słuchu, testem wyboru i pracami pisemnymi. Wśród bohaterów tegorocznego egzaminu był m.in. James Bond i... pies skaczący na trampolinie.
       Tegoroczni maturzyści języka angielskiego uczą się już od szkoły podstawowej, dlatego do dzisiejszego egzaminu podeszli bez obaw. Po wyjściu z sali egzaminacyjnej tryskali optymizmem.
       - Liczę na 100 procent – miał nadzieję Filip Ostałowski.
       Dzisiaj o godz. 14 rozpoczną się egzaminy maturalne z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym. Przed uczniami też kolejna porcja egzaminów z przedmiotów dodatkowych, które wybierają pod kątem studiów. Maturalny maraton zakończy się 25 maja.
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama