UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lokalnie znaczy lepiej

 
Lokalnie znaczy lepiej
fot. Michał Skroboszewski

Dawniej był to Spółdzielczy Bank Ludowy, który na okolicznym rynku pojawił się w latach 40 XX wieku. Obecnie Braniewsko- Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku kontynuuje dobre tradycje – działa lokalnie, ale usługi ma globalne. A teraz zaprasza wszystkich do nowej placówki, która w Elblągu pojawiła się 19 stycznia.

Braniewsko- Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku nieustannie rozwija się i dopasowuje swoje produkty oraz usługi do potrzeb lokalnej społeczności. Inwestuje w kadry, podnosi ich kwalifikacje, podwyższa standardy i zwiększa dostępność usług. Dzięki temu klient otrzymuje atrakcyjne produkty i usługi bankowe. 
       Bank honoruje Elbląską Kartę Seniora, a także Kartę Dużej Rodziny. Ma konkurencyjne prowizje z tytułu opłat, na przykład za prąd, gaz czy telefon. Dodatkowym atutem jest specjalna loteria związana z lokatami – nagrodą główną jest samochód.
       Braniewsko- Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku uruchomił nową placówkę przy ul. Płk Dąbka 79. Jest to 13 placówka z kolei, a trzecia w Elblągu. Otwarcie odbyło się 19 stycznia. Dla pierwszych klientów, którzy podpiszą umowę rachunku albo kredytową przewidziane są nagrody. Ponadto dla wszystkich mieszkańców Elbląskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Sielanka, którzy zdecydują się skorzystać z usług placówki przy ul. Płk. Dąbka, przewidziane są dodatkowe rabaty!
      
       Więcej informacji na stronie www.bspaslek.pl.
      
      
Braniewsko- Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku
      
Oddział w Elblągu
       Punkt Kasowy

       ul. Płk Dąbka 79
      
       Godziny otwarcia:

       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 7.30 do 17
      
      
--------Reklama-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl