UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nabór do służby zawodowej w 16 PDZ

 
Elbląg, Nabór do służby zawodowej w 16 PDZ
fot. archiwum 16 PDZ
Reklama

Trwa nabór chętnych do służby zawodowej w jednostkach wojskowych 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej w Braniewie
       9BBKPanc. w 2016 roku kontynuować będzie nabór chętnych do służby w korpusach: oficerów, podoficerów i szeregowych zawodowych. Kwalifikacje odbywać się będą co drugi wtorek miesiąca.
       Chętnych zapraszamy do jednostki przy ul. Sikorskiego 41 w Braniewie. Prosimy o przybycie do godz. 8 rano. Przypominamy, że w dniu kwalifikacji odbywa się wstępna rozmowa z kandydatami połączona z egzaminem z wychowania fizycznego.
       Informacji nt. naboru udzielają: szef sekcji personalnej 9BBKPanc. mjr Radosław Głuchowski, tel. 261-315-006 i podoficer specjalista st. chor. Grzegorz Postek, tel. 261-315-273.
       Termin naborów w pierwszym półroczu: 12 stycznia, 26 stycznia, 9 lutego, 23 lutego, 8. marca, 22 marca, 5 kwietnia, 19 kwietnia, 10 maja, 24 maja, 14 czerwca, 28 czerwca.
      
       20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana w Bartoszycach

       W dniach 2-3 lutego od godz. 9.00 w garnizonie Bartoszyce (ul. Wojska Polskiego 4) odbędą się testy sprawnościowe i rozmowy kwalifikacyjne z żołnierzami rezerwy – kandydatami do służby zawodowej we wszystkich korpusach osobowych.
       Stanowiska przewidziane do obsadzenia wynikają głównie ze specyfiki pododdziałów zmechanizowanych, rozpoznawczych, artylerii i łączności. Przede wszystkim będą to zatem stanowiska przeznaczone dla dowódców plutonów  i drużyn, strzelców kbk AK, celowniczych km PK, celowniczych RPG, działonowych operatorów BWP, kierowców BWP, radiotelefonistów, operatorów WD, monterów PKL, mechaników pojazdów kołowych i gąsienicowych, elektromechaników pojazdów mechanicznych, spawaczy, kierowców kat. B, kierowców kat. C, kierowców kat. C + E, ratowników medycznych/pola walki, kancelistów. Pod uwagę będą brani kandydaci w wieku do 35 roku życia, spełniający kryteria - stosownie do wymagań określonych dla poszczególnych stanowisk służbowych. Żołnierze Narodowych Sił rezerwowych muszą mieć odbyte co najmniej jedne ćwiczenia rotacyjne.
       Tel. kontaktowe:
       1. Szef sekcji WF i sportu  727 040 028 lub 261 327 429 (informacje o dyscyplinach, normach i grupach wiekowych) – mjr Kazimierz Kobus
       2. Szef sekcji personalnej  691 387 611 lub 261 327 311 (informacje o etatach dla oficerów i podoficerów rezerwy) – mjr Andrzej Krygier
       3. Podoficer sekcji personalnej  691 387 615 lub 261 327 514 (informacje o etatach dla szeregowych rezerwy) – mł. chor. Dariusz Komorowski
      
       15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi
       15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi od 11 stycznia prowadzi nabór do służby zawodowej na stanowiska w korpusie szeregowych.   Kwalifikacje są prowadzone w każdy poniedziałek aż do odwołania. Początek kwalifikacji o godz. 10 na terenie JW. przy ul. Partyzantów 33 w Gołdapi. Telefon kontaktowy: 261-336-244. 
      
       Wszelkich informacji na temat naboru do w/w jednostek wojskowych, można uzyskać po wskazanymi numerami kontaktowymi. Prosimy zatem o wcześniejszy kontakt i ustalenie szczegółów. Informacje można znaleźć także na stronach internetowych jednostek wojskowych.
      
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama