UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepsza w nadzorowaniu pracy śledczych

 
Elbląg, Asp. szt. Małgorzata Szysz na co dzień pracuje w Wydziale Kryminalnym KMP w Elblągu
Asp. szt. Małgorzata Szysz na co dzień pracuje w Wydziale Kryminalnym KMP w Elblągu (fot. KMP Elbląg)

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Na pierwszym miejscu w kategorii: „Policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą” znalazła się asp. szt. Małgorzata Szysz na co dzień pracująca w Wydziale Kryminalnym KMP w Elblągu.

Po raz kolejny w obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą. To w tej właśnie ostatniej kategorii najlepiej poszło reprezentującej elbląskich policjantów Małgorzacie Szysz, która znalazła się na 1. miejscu.
       - Były testy, było strzelanie, na którym poszło mi całkiem dobrze, a później mieliśmy do wykonania zadanie przeprowadzenia czynności wykrywczych w związku z popełnionym przestępstwem – mówi asp. szt. Małgorzata Szysz z Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu. – Podczas tej konkurencji robiłam to co zwykle robimy podczas służby tu w naszej elbląskiej komendzie. I takie też czynności, które sama zleciłabym do wykonania policjantom wypisałam na arkuszu ocennym. Cieszę się, że udało mi się zebrać taką ilość punktów.
       Zwycięska drużyna tego etapu konkursu (KMP w Olsztynie) będzie reprezentować region podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama