UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauczyciel na medal

Elbląg, Nauczyciel na medal
fot. nadesłana
Reklama

Jerzy Andrzej Pędzisz, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, został laureatem tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP: „Wyróżniający się nauczyciel, opiekun i sojusznik młodzieży”. Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się 7 listopada na XXI Ogólnopolskich Dniach Młodego Elektryka w Poznaniu.

Należy zaznaczyć, że co roku laureatami konkursu zostaje nie więcej niż pięć osób z całej Polski.  W 2018 roku mgr inż. Jerzy Pędzisz otrzymał Decyzją Zarządu Głównego Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP - medal im. inżyniera Michała Doliwo-Dobrowolskiego w uznaniu wyróżniających się osiągnięć w nauce, technice i dydaktyce. Jesteśmy dumni, że wśród nas jest taki nauczyciel. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu dydaktyczno-wychowawczym.
       Samorząd uczniowski ZSIŚiU,
       Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu mgr inż. Dorota Bajor,
       Oddział Elbląski SEP

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama