UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Półzimowiska w elbląskich szkołach

 
Elbląg, Półzimowiska w elbląskich szkołach
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

Elbląski samorząd we współpracy ze szkołami i placówkami oświatowymi organizuje wypoczynek zimowy dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

W związku z powyższym w dniach 21 stycznia - 1 lutego 2019 r. organizowane będą półzimowiska w następujących szkołach:
       • Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39.
       • Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Słoneczna 14.
       • Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sadowa 2.
       • Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 41.
       • Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Korczaka 34.
       • Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Mielczarskiego 45.
       • Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym nr 1, ul. Kopernika 27.
      
       W każdej z ww. placówek organizowane będą dwa turnusy pięciodniowe:
       I turnus : 21.01.2019 r. – 25.01.2019 r.
       II turnus : 28.01.2019 r. – 01.02.2019 r.
       Rodzice uczniów, którzy są zainteresowani uczestnictwem swojego dziecka w półzimowisku, winni zgłosić się do szkoły, która organizuje wypoczynek w czasie tegorocznych ferii. W szkole tej otrzymają do wypełnienia kartę zgłoszenia dziecka na półzimowisko (będzie potrzebny Pesel dziecka).
       Karty na półzimowisko będą wydawane w szkołach organizujących wypoczynek w dniu 7 stycznia 2019 r. od godz. 8.
       Pełna odpłatność w turnusie wynosi 90 zł od osoby ( 50 zł wyżywienie, 40 zł – dopłata do organizacji zajęć – transport, materiały edukacyjne, bilety wstępu itp.).
      
       Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Elblągu będzie organizatorem półzimowiska dla dzieci niepełnosprawnych kierowanych ze wszystkich elbląskich szkół (również dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i poruszające się na wózku).
       Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr XXVII/780/2013 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 30 XII 2013 r. wprowadzającą na terenie Gminy Miasto Elbląg Program „Karta Dużej Rodziny” uczestnicy programu wnoszą opłatę tylko za wyżywienie (zwolnione są z opłaty 40zł ).
       W związku z licznym zainteresowaniem rodziców tą formą wypoczynku, zobowiązuje się opiekunów do zapisu dziecka tylko na jeden turnus do jednej ze szkół organizującej półzimowisko. Jeżeli zostaną wolne miejsca, z drugiego turnusu będą mogły skorzystać również te dzieci które uczestniczyły w I turnusie.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama