UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rok na fali, czyli urodziny Studia Elbląg

 
Elbląg, Dziś pierwsze urodziny świętuje radiowa redakcja Studio Elbląg
Dziś pierwsze urodziny świętuje radiowa redakcja Studio Elbląg (fot. AD)
Reklama

Grunt to dobre nastawienie - przekonuje Studio Elbląg, lokalna sekcja Polskiego Radia Olsztyn. Przekonuje od roku i chyba skutecznie, bo mieszkańcy już przyzwyczaili się do fali, na której mogą posłuchać serwisów informacyjnych, ostrzeżeń dla kierowców, rozmów o tym, co, gdzie i kiedy. - Liczymy na więcej miejsca na antenie, bo chcemy się rozwijać - mówi szefowa elbląskiej redakcji, Mira Stankiewicz. Zobacz urodzinowe zdjęcia.

19 stycznia 2015 r. mieszkańcy powiatu elbląskiego i braniewskiego mogli po raz pierwszy posłuchać o tym, co dzieje się na ich podwórku w nowych serwisach Radia Olsztyn. Serwisach, które powstają w Elblągu, a studio mieści się przy ul. Kosynierów Gdyńskich 30. Studio Elbląg wystartowało - cieszyła się wówczas dziennikarka Radia Olsztyn Mira Stankiewicz. A co mówi dziś, świętują roczek swojej redakcji?
       - Rok nam minął bardzo szybko - przekonuje. - Myślę, że elblążanie nas lubią i coraz więcej o nas wiedzą. Pokazuje to nawet sytuacja, gdy była awaria. Wówczas mieszkańcy dzwonili i pytali: co się stało? co się stało, że nie było serwisu? Dzwonią także i proszą, by było więcej informacji z Elbląga. Niestety, to nie zależy od nas, ale mamy nadzieję, że to się zmieni. Było pracowicie i bardzo przyjemnie - podsumowuje Mira Stankiewicz.
       Skoro urodziny to i życzenia.
       - Chcielibyśmy rozwiać się i mieć na to miejsce, by omawiać wątki nie tylko z miasta, ale także te ważne dla subregionu - mówi Mira Stankiewicz. - Plan był taki, że pierwszy rok będzie na rozruch, żebyśmy przyzwyczaili się do rytmu pracy  i zapoznali ze studiem, a także by poznali nas słuchacze. Być może w tym roku dojdą szersze pasma. To jednak zależy od władz publicznego radia, a jak wiemy, tu są pewne zawirowania. Mamy jednak nadzieję, że lokalna sekcja Studio Elbląg będzie się rozwijać.

  Elbląg, Mira Stankiewicz, szefowa Studia Elbląg
Mira Stankiewicz, szefowa Studia Elbląg (fot. AD)


       Na fali 103,4 FM o Elblągu i okolicy informują słuchaczy dziennikarze: Mira Stankiewicz, Aleksandra Żyła, znany z Telewizji Elbląskiej Jacek Żukowski oraz Magdalena Detmer z TVP Olsztyn.
       - Jeżeli będą szersze pasma, będziemy szukać radiowych talentów - zapowiada Mira Stankiewicz.
       Póki co, informacje serwisowe płyną o godz.: 6.30, 7.30, 8.30 i 15.30. Co najmniej raz w tygodniu są poranne pytania, a w środy audycje publicystyczne.
       Z okazji urodzin sympatycznym koleżankom i kolegom ze Studia Elbląg życzymy 100 lat życia - na fali.
      

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Pani Stankiewicz ze swoim głosem nigdy nie powinna pracować w radio, bez urazy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 12
  stu6r46usdr6yuse(2016-01-19)
 • Wstyd i hańba pracować w tej olsztyńskiej gadzinówce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 4
  hd(2016-01-19)
 • Wielka szkoda tylko, że tam dziennikarzy to nie ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 6
  Kat.Na.Idiotów(2016-01-19)
 • Niestety, miałem już dwa podejścia, chciałem zapoznać się z tym radiem. Strasznie szumii. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 4
  redrum(2016-01-19)
 • a. .. do gramarnazi, podobno już można odmieniać;-))))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  redrum(2016-01-19)
 • Elbląg kolebką "Hejtu wszystkiego i wszystkich"? Boli d***, że coś się w mieście dzieje?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 5
  ZatroskanyTwojąSprawą(2016-01-19)
 • Zróbcie jeszcze studio sromil!!! Won z tą olsztyńską propagandą! Eska nam starcza!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 3
  frc(2016-01-19)
 • Co się dzieje? Przez takich jak ty Nasze Miasto stało się wiochą! Najlepiej idź olsztyniakom obwodnice zbuduj bo jeszcze za mało się nachapali na naszych cierpieniach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 2
  frc(2016-01-19)
 • S-ka Nord jest duzo lepsza i dawno juz ma serwis elblaski i jeszcze jeden najwiekszy plus - NIE MA W NAZWIE "OLSZTYN" !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  Jacoby(2016-01-19)
 • stracony rok bo kto słucha tego olsztyńskiego badziewia. Było radio -El to zlikwidowano bo olsztyniaki chcą szukać poklasku w Elblągu. WON Z ELBLĄGA !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 2
  (2016-01-19)
 • dno.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  (2016-01-19)
 • Zachęcam do robienia swojego radia i ograniczenia tej olsztyńskiej propagandy! Zaraz, zaraz, jakiej propagandy? Czyż na antenie nie pojawiają się informacje z Elbląga i okolic? Chyba ktoś tu faktycznie nie słuchał ni razu elbląskiego pasma. Nie szkodzi, nie martw się. Wybór pośród stacji radiowych posiadających chociaż namiastkę lokalnego radia jest ograniczony niestety, lecz jest (!) A jeśli odpowiada Ci ESKA, to słuchaj radia ESKA, nie obrzucając przy tym innych błotem. Więcej szacunku, mniej zaściankowego zakompleksienia. Ja również z sentymentem wspominam czasy Radia El, lecz wiem też, że z biznesowego punktu widzenia prowadzenie lokalnej rozgłośni radiowej wymaga silnego partnera. Czy jest jakiś chętny poza Polskim Radiem (którego jednostką jest Radio Olsztyn)? p. s. Zamieniam się w słuch. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 4
  ZatroskanyTwojąSprawą(2016-01-19)
Reklama