UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sytuacja społeczna Elbląga. Weź udział w ankiecie

 
Elbląg, Sytuacja społeczna Elbląga. Weź udział w ankiecie
fot. MS (arch. portel.pl)
Reklama

Urząd Miejski w Elblągu przystąpił do opracowywania nowego dokumentu pn. „Strategia rozwiązywania problemów społecznych w Elblągu 2020+”. Aby lepiej zbadać sytuację została przygotowana ankieta do mieszkańców, która pomoże uzupełnić dane pozyskane z innych źródeł.

Wynika to z faktu, że ustawa z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej nakłada na gminy i powiaty obowiązek opracowania i realizacji strategii rozwiązywania problemów społecznych, a od przyjęcia obecnie obowiązującej strategii minęło już prawie 7 lat. W tym czasie zarówno sytuacja społeczna w mieście, jak i uwarunkowania zewnętrzne prowadzenia polityki społecznej uległy znacznym przemianom.
       Do prac nad dokumentem prezydent Witold Wróblewski zaprosił również partnerów, w tym: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowy Urząd Pracy oraz elbląskie organizacje pozarządowe, aby w ten sposób przyszła strategia pozwalała koordynować działania w zakresie pomocy społecznej w skali całego miasta.
       Nowa strategia będzie oparta o diagnozę sytuacji społecznej miasta zbudowanej na podstawie danych statystyki publicznej oraz różnych instytucji i organizacji zajmujących się problematyką społeczną. Dane te nie pokrywają jednak całego spektrum problemów społecznych, z którymi mamy do czynienia w Elblągu. Aby zatem lepiej zbadać tę sytuację została przygotowana ankieta do mieszkańców, która pomoże uzupełnić dane pozyskane z innych źródeł.
       Zapraszamy elblążan do wzięcia udziału w badaniu ankietowym. Ankiety są dostępne do wypełnienia na stronie www.konsultacje.elblag.eu/konsultacje w Urzędzie Miejskim w Elblągu oraz w niżej wymienionych punktach. Badanie ankietowe będzie trwało do 19 lutego włącznie.
      

       Lista punktów, gdzie można pobrać ankiety do wypełnienia oraz oddać już wypełnione:
       · Urząd Miejski, ul. Łączności 1, punkt informacyjny
       · Referat Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego, ul. Kosynierów Gdyńskich 42, sekretariat
       · Ratusz Staromiejski, ul. Stary Rynek 25, recepcja przy ochronie
       · Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych, ul. Związku Jaszczurczego 15, recepcja
       · Bank Żywności, ul. Stefczyka Franciszka 7/8
       · Powiatowy Urząd Pracy, ul. Saperów 24
       · Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul Winna 9, sekretariat.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama