UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szefowa promocji miasta zrezygnowała (aktualizacja)

 
Elbląg, Hanna Laska-Kleinszmidt była szefową promocji miasta od października 2012 roku
Hanna Laska-Kleinszmidt była szefową promocji miasta od października 2012 roku (fot. WS, archiwum portEl.pl)
Reklama

Hanna Laska-Kleinszmidt złożyła wypowiedzenie ze stanowiska dyrektora departamentu promocji i kultury Urzędu Miejskiego. Nie świadczy pracy, bo jest na zwolnieniu lekarskim. Jej obowiązki przejął Adam Jocz, dyrektor departamentu kontroli i monitoringu.

Hanna Laska-Kleinszmidt była szefem promocji miasta od października 2012 roku. Złożyła wypowiedzenie z pracy (ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia), przedstawiła też zwolnienie lekarskie. Prezydent Elbląga zdecydował, że na czas jej nieobecności obowiązki dyrektora departamentu promocji i kultury będzie pełnił Adam Jocz, dyrektor departamentu kontroli i monitoringu.
       - W kwietniu prezydent podejmie decyzję o tym, co dalej. Czy ogłosi konkurs na to stanowisko, czy dyrektorem zostanie jeden z urzędników w ramach awansu wewnętrznego – poinformował nas Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
       Aktualizacja: Początkowo nie mogliśmy skontaktować się z Hanną Laską-Kleinszmidt, by zapytać o powody rezygnacji.Po dwóch godzinach od publikacji tekstu urzędniczka oddzwoniła do naszej redakcji. - Jestem na zwolnieniu lekarskim w związku z opieką nad dzieckiem. W poniedziałek wracam do pracy. Wypowiedzenie złożyłam miesiąc temu, po prostu mam inne zawodowe perspektywy - powiedziała nam Hanna Laska-Kleinszmidt.
      
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Szkoda że nie ma informacji o przyczynach. Tak to będą spekulacje że dobry PiS robi czystki. Tylko to zwolnienie lekarskie pozwala domniemywać że tą miłą i atrakcyjną kobietę "coś dopadło", że musiała bidna przedełużyć sobie wypowiedzenie zwolnieniem lekarskim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 15
  (2016-02-05)
 • K***a- jaka to promocja Elbląga jak w informacji turystycznej są foldery : wschodni szlak rowerowy Green Velo-łańcuch atrakcji -A W TYM FOLDERZE ANI JEDNEGO ZDJĘCIA O ELBLĄGU. Jakim prawem jest wyszczególniony olsztyn jak nie ma nic wspólnego z tym szlakiem. Czy wreszcie wezmiecie się do uczciwej pracy i zobaczycie ten cyrk ???? PROMOCJA chyba w sklepach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  46 9
  (2016-02-05)
 • żadna strata, nikt nie będzie płakać po tej kobiecie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40 14
  omcia(2016-02-05)
 • najlepszą decyzją, będzie nie podejmowanie decyzji
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 5
  redrum(2016-02-05)
 • Ty od grenvelo - chyba mówisz o innymm szlaku. Bo w greenvelo jest dużo o Elblagu, bo tu sie zaczyna szlak i są zdjecia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 4
  angelika.s(2016-02-05)
 • Pracownicy zusu proszę o wezwanie Pani Dyrektor na komisję lekarską, ponieważ dziwny to zbieg okoliczności jak ktoś składa rezygnację i od razu choruje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  20 9
  obywatelEL(2016-02-05)
 • No w końcu ! Do był już najwyższy czas!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 6
  Kat.Na.Idiotów(2016-02-05)
 • Jedyna kobieta która coś chciała zrobić ale wszystko strasznie ktoś blokuje w naszym mieście
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22 18
  ufi(2016-02-05)
 • Sami idioci! Może ktoś zapyta dlaczego zrezygnowała!!! Teraz każdy ma ochotę odejść z UM. Babka ma pewnie nowe perspektywy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20 3
  kasika(2016-02-05)
 • Ale urzędowa propaganda. Z tego co wiem na zwolnieniu jest do końca tygodnia bo ma chore dziecko. Jak ich zabolało, że ktoś już nie chce z nimi pracować uhaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 5
  (2016-02-05)
 • Gratulacje Pani Haniu. Szkoda było Pani na to szambo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24 5
  (2016-02-05)
 • Była za dobra dla tej ekipy. zrezygnowała więc idzie na lepszą pracę. proste.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20 8
  (2016-02-05)
Reklama