UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trzy godziny zabawy pod katedrą

 
Elbląg, Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się na skwerze katedralnym
Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się na skwerze katedralnym (fot. UM Elbląg)
Reklama

Tegoroczna miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się na skwerze katedralnym. Tam stanie scena, a na niej zagra zespół coverowy De Luzers. Będzie też rekordowo długi, bo  12-minutowy pokaz fajerwerków. I to wszystko za 130 tys. zł.

Zabawa rozpocznie się o godz. 22. Przy muzyce czas upłynie do godz. 23.50, kiedy to życzenia elblążanom złoży prezydent miasta Witold Wróblewski, a o północy rozpocznie się pokaz fajerwerków. Scenariusz może mało porywający, ale ci, którzy chcą wspólnie powitać Nowy Rok na Starym Mieście będą mieli okazję i potańczyć, i spojrzeć w niebo roziskrzone sztucznymi ogniami.
       Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Zadba o nie ok. 50 funkcjonariuszy policji z prewencji, ruchu drogowego, na starówce będą obecni także funkcjonariusze pionu kryminalnego oraz dzielnicowi. Wsparcie zapewnią oddziały prewencji z KWP w Olsztynie.
       - Nad bezpieczeństwem bawiących się elblążan czuwać będą również inne służby m.in. Żandarmeria Wojskowa, Straż Miejska, a na to, co będzie się działo na Starym Mieście będą miały "oko" kamery monitoringu - uzupełnia podinsp. Piotr Cioła, naczelnik wydziału prewencji kryminalnej i wykroczeń KMP w Elblągu.
       To na lądzie, ale będzie i ochrona z wody. Wsparcia udzieli OSP Ratownictwa Wodnego oraz EL WOPR. Nad koordynacją wszystkich działań czuwać będzie Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
       Wszystko po to, by w zdrowiu i w dobrym humorze wejść w nowy, 2016 rok.
      
       Program:
       godz. 22 – Start imprezy, przywitanie publiczności przez konferansjera
       godz. 22.05 – Zespół De Luzers
       godz. 22.45 – DJ
       godz. 23.10 – Zespół De Luzers
       godz. 23.50 – Życzenia Noworoczne Pana Prezydenta Elbląga dla mieszkańców
       godz. 23.59 – Odliczanie czasu do północy – konferansjer
       godz. 00.00 – Przywitanie Nowego Roku fanfary – konferansjer
       godz. 00.01 – Pokaz sztucznych ogni
       godz. 00.10 – Dyskoteka DJ
       godz. 01.00 – Zakończenie imprezy - konferansjer.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama